Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Optex

Securitas

Seris

Trigion

HID

SmartCell

VIGI

Ajax Systems

VBN

Uniview

Milestone

G4S

Eagle Eye Networks

WBN Security

Alarm Meldnet

Synguard

Seagate

Centurion

Akuvox

OpenEye

Alphatronics

Traka ASSA ABLOY

Add Secure

Genetec

Kidde Commercial

HD Security

Paralax

Top Security

Masset

Regio Control Veldt

Advancis

ARAS

ADI

IDIS

Network Optix

Eizo

MOBOTIX

SmartSD

Secusoft

Unii

CSL

VAIBS

Aritech

Hanwha Vision Europe

SOBA

VVNL

VisionPlatform.ai

Bydemes

LUGN

CDVI

Paxton

VGN Group

Crown Security Services

Connect Security

OSEC

Bosch Security Systems

SMC Alarmcentrale

Distri Company

MPL

Supraenet

Nenova

Multiwacht Security

Paraat

NIBHV

2N

Van Dusseldorp Training

ASIS

Brivo

Teletek

ASSA ABLOY

VEB

Sequrix

i-Pro

Lobeco

Service Centrale Nederland

Gevaarlijk phishinglek in iPhone en iPad

22 maart 2012
Redactie
13:58

Het ministerie van Veiligheid en Justitie waarschuwt voor een lek in de browser Safari voor het mobiele besturingssysteem iOS op iPhones en iPads.

iPhoneDoor het lek is het mogelijk dat een website er in de browser normaal uitziet terwijl het om een onbetrouwbare kopie van de echte pagina gaat. Cybercriminelen kunnen door de website te manipuleren de gegevens die ingevuld worden achterhalen. Het is dan bijvoorbeeld mogelijk dat een consument de website van een bank bezoekt en inloggegevens deelt. Op dit moment zijn er nog geen updates beschikbaar voor iOS om de kwetsbaarheid te verhelpen.

Het ministerie adviseert gebruikers van de iPhone, iPod of iPad extra voorzichtig te zijn met het gebruik van zogenaamde shortlinks (hyperlinks die beginnen met http://bit.ly, http://t.co, etc.) naar websites. Toets indien mogelijk zelf het internetadres in de adresbalk van je browser als je er zeker van wilt zijn dat je op de juiste website terecht bent gekomen.

Link: www.waarschuwingsdienst.nl

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Seagate

SequriX

Boon Edam

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Wordt een partner