Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

2N

Eizo

G4S

VideoGuard

Add Secure

NIBHV

Nenova

SmartSD

CDVI

Secusoft

Bydemes

Advancis

Paxton

Alarm Meldnet

Sequrix

Hanwha Vision Europe

Network Optix

Trigion

VEB

Optex

OSEC

SMC Alarmcentrale

HID

EAL

Top Security

Genetec

VGN Group

Lobeco

PG Security Systems

Alphatronics

SOBA

Aritech

i-Pro

VVNL

NetworxConnect

Milestone

Connect Security

Regio Control Veldt

VBN

Seris

Akuvox

Uniview

Paraat

Centurion

SmartCell

Kidde Commercial

Ajax Systems

Crown Security Services

Distri Company

Seagate

HD Security

Eagle Eye Networks

BHVcertificaat.online

ASIS

Unii

Avigilon Alta

Oribi ID Solutions

VAIBS

Traka ASSA ABLOY

Bosch Security Systems

Gold-IP

Masset

ASSA ABLOY

ADI

CSL

MOBOTIX

Service Centrale Nederland

IDIS

Hikvision

Brivo

Securitas

Dero Security Products

Intrasec

ARAS

Multiwacht

Gevangenismedewerker ontslagen wegens relatie met gedetineerde

14 januari 2025
Redactie
17:08

Een medewerkster van de penitentiaire inrichting in Alphen aan den Rijn is ontslagen vanwege een ongepaste relatie met een gedetineerde, aldus de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI). De betrokken vrouw, die als beveiliger werkzaam was in het gevangeniscomplex, werd een week geleden op staande voet ontslagen. Wanneer de relatie aan het licht kwam, heeft de DJI niet bekendgemaakt.

Dit incident is niet de eerste keer dat er sprake is van integriteitsschendingen binnen deze gevangenis. Eerdere misstanden hebben al geleid tot meerdere ontslagen. In mei 2024 werden twee medewerkers ontslagen wegens ongeoorloofd contact met gedetineerden. Diezelfde maand verloor een andere medewerker zijn baan nadat hij was betrapt op het smokkelen van verboden goederen en het delen van vertrouwelijke informatie met gedetineerden.
Ook eerder dit jaar, in januari, werd een medewerker ontslagen vanwege een opmerkelijk incident waarbij hij condooms beschadigde die bedoeld waren voor gebruik tijdens bezoeken zonder toezicht.
De herhaaldelijke incidenten in de gevangenis wijzen op een structureel probleem met de naleving van regels en integriteit binnen de penitentiaire inrichting. DJI benadrukt het belang van een veilige en integere werkomgeving en zal naar verwachting streng blijven optreden tegen dergelijke schendingen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Suricat

SequriX

Videoguard

Wordt een partner