Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

ASIS

WBN Security

NIBHV

G4S

Paxton

Regio Control Veldt

Synguard

SmartCell

Securitas

VisionPlatform.ai

HID

Multiwacht Security

Uniview

Ajax Systems

Alarm Meldnet

IDIS

Connect Security

Masset

ADI

CDVI

Secusoft

Alphatronics

Teletek

Hanwha Vision Europe

OpenEye

VEB

Brivo

Supraenet

Aritech

Bosch Security Systems

Genetec

Crown Security Services

HD Security

ASSA ABLOY

SOBA

Advancis

Sequrix

ARAS

Optex

Distri Company

Kidde Commercial

VAIBS

OSEC

Nenova

Unii

Traka ASSA ABLOY

VVNL

Milestone

VIGI

Paraat

Network Optix

Akuvox

SMC Alarmcentrale

Van Dusseldorp Training

Service Centrale Nederland

MOBOTIX

CSL

Add Secure

2N

Top Security

Eagle Eye Networks

SmartSD

MPL

Eizo

Seagate

Bydemes

Lobeco

Seris

Trigion

Paralax

LUGN

VBN

Centurion

i-Pro

Gratis online trainingen overvallen voor ondernemers

22 april 2015
Redactie
09:00

Het CCV en de Regionale Platforms Criminaliteitsbeheersing hebben voor winkeliers twee gratis online trainingen ontwikkeld. De trainingen gaan over laagdrempelige maatregelen die een winkelier kan nemen om de kans op een overval zoveel mogelijk te verkleinen.

Er zijn twee verschillende trainingen: een voor medewerkers en een voor leidinggevenden/eigenaren.
overval training
De training voor leidinggevenden leert ondernemers alles over passende preventie. In 6 korte lesmodules leren leidinggevenden met deze training hoe zij het overvalrisico kunnen verkleinen – en hoe te handelen als er toch een overval plaatsvindt. Elke module is afzonderlijk te volgen, en geeft op interactieve wijze – met foto’s en filmpjes van praktijksituaties – inzicht in de do’s & dont’s. De eerste module laat ondernemers met de ogen van een overvaller naar de eigen zaak kijken. Andere modules focussen op het herkennen van verdachte gedragingen en op het doorvoeren van effectieve beveiligingsmaatregelen. Een toets sluit het geheel af, dat bij voldoende score met een certificaat wordt beloond.
In de interactieve videotraining voor medewerkers ervaren deelnemers bijna aan den lijve wat een overval met je doet en welke handelingen leiden tot een (snel) succesvol einde van de overval. Er wordt kennis gemaakt met een geweldsituatie en geëxperimenteerd met alternatieve scènes (keuzes) om de situatie veilig te doorstaan. De training is op basis van een videogame en kan op vrijwel ieder gewenst systeem worden gedaan, ook mobiel. Ook na deze training volgt een kort (online) examen en ontvangt de cursist een persoonlijk certificaat.
Beide trainingen zijn te volgen via: veiligondernemenbeginthier.nl.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

VIGI

Suricat

Distri Company

IQSIGHT

Seagate

Boon Edam

Wordt een partner