Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Lobeco

VBN

OSEC

VVNL

Connect Security

Paralax

i-Pro

SmartSD

Aritech

NIBHV

Gold-IP

Optex

Distri Company

Teletek

VAIBS

SmartCell

HD Security

ADI

HID

Multiwacht Security

LUGN

Intrasec

ARAS

BHVcertificaat.online

Crown Security Services

Alphatronics

Advancis

Trigion

Seagate

Bosch Security Systems

Traka ASSA ABLOY

Centurion

Synguard

IDIS

Regio Control Veldt

OpenEye

Genetec

Milestone

MOBOTIX

Masset

Hanwha Vision Europe

Seris

VisionPlatform.ai

Sequrix

Securitas

Nenova

Uniview

CSL

Eizo

Alarm Meldnet

Brivo

Kidde Commercial

Network Optix

VGN Group

ASIS

Van Dusseldorp Training

ASSA ABLOY

2N

SMC Alarmcentrale

Ajax Systems

SOBA

Paraat

Akuvox

MPL

Hikvision

Secusoft

Bydemes

Add Secure

Unii

Eagle Eye Networks

Paxton

Service Centrale Nederland

VEB

Top Security

G4S

CDVI

Grote partij cocaïne ontdekt in Vlissingen

25 juni 2023
Redactie
07:03

Tijdens een controle in de haven van Vlissingen heeft de douane 449 kilo cocaïne onderschept. De straatwaarde van deze partij is ruim 33 miljoen euro. De smokkelaars wijken kennelijk uit naar Vlissingen, nu in Rotterdam steeds vaker partijen worden onderschept.

De verdovende middelen zaten verstopt in een container geladen met bananen. Deze container was bestemd voor een bedrijf in Barendrecht. Dat bedrijf heeft vermoedelijk niets met de smokkel te maken. Het HARC-team, een samenwerkingsverband van douane, FIOD, Zeehavenpolitie en het Openbaar Ministerie in Rotterdam heeft de zaak verder in onderzoek. De drugs zijn inmiddels vernietigd.
Ook Rotterdam wordt nog als doorvoerhaven gebruikt. Afgelopen woensdag trof de douane daar in drie containers in totaal 127 kilo cocaïne aan. De straatwaarde van die coke is zo’n 9,5 miljoen euro. De drugs zaten verstopt in twee containers met bloembollen uit Nieuw-Zeeland die via Panama in Rotterdam waren aangekomen. De drugs zijn zeer waarschijnlijk in Panama in de container gestopt. Ook in een container met bananen uit Guatamala, die via een tussenstop in Panama richting Rotterdam kwam, werd drugs aangetroffen. In alle gevallen zaten de verdovende middelen in de koelmotor van de container verstopt.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

Suricat

Seagate

SequriX

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner