Harde schijven van 32TB

Seagate start de wereldwijde levering van zijn nieuwe 32TB harde schijven binnen de Exos-, SkyHawk AI- en IronWolf Pro-productlijnen. Met deze introductie speelt de fabrikant in op de snelgroeiende vraag naar schaalbare en betrouwbare opslagcapaciteit in het tijdperk van kunstmatige intelligentie en data-intensieve toepassingen. Volgens Seagate is de beschikbaarheid van grotere opslagvolumes essentieel om de volledige waarde van data te benutten, nu generatieve AI, edge-analytics en cloudomgevingen de datagroei verder versnellen.
Uit recent onderzoek van IDC, in opdracht van Seagate, blijkt dat 66 procent van de organisaties de komende twee jaar een sterke toename van hun opslagbehoefte verwacht door GenAI. Tegelijkertijd geeft slechts een derde van de ondervraagde bedrijven aan dat hun infrastructuur hier volledig op is voorbereid. Met de introductie van 32TB CMR-schijven wil Seagate deze kloof helpen dichten en organisaties in staat stellen hun AI-workloads efficiënter op te schalen.
De nieuwe capaciteit is beschikbaar in drie gespecialiseerde productfamilies. Voor de beveiligingsmarkt is vooral de SkyHawk AI 32TB relevant. Deze schijf is speciaal ontwikkeld voor AI-gestuurde videosurveillance en netwerkvideorecorders die continu grote hoeveelheden camerabeelden vastleggen en tegelijkertijd analyses uitvoeren. Door de sterk toenemende hoeveelheid videodata, mede door AI-toepassingen, groeit de behoefte aan grotere en betrouwbaardere opslagcapaciteit in de beveiligingsinfrastructuur.
Meer informatie is verkrijgbaar via deze link.






































































































