Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Secusoft

Alarm Meldnet

Distri Company

Add Secure

Network Optix

Eizo

Service Centrale Nederland

ARAS

Crown Security Services

Supraenet

Synguard

CSL

i-Pro

Akuvox

ADI

VGN Group

Traka ASSA ABLOY

Sequrix

Hanwha Vision Europe

Brivo

Top Security

Kidde Commercial

VAIBS

VVNL

Unii

HD Security

Seagate

MOBOTIX

Optex

OSEC

Paraat

HID

Teletek

MPL

ASIS

OpenEye

Paxton

VBN

Aritech

CDVI

IDIS

Uniview

Centurion

Bydemes

G4S

Lobeco

VisionPlatform.ai

Van Dusseldorp Training

Advancis

Seris

SMC Alarmcentrale

Bosch Security Systems

Nenova

Securitas

SOBA

SmartCell

Connect Security

SmartSD

VEB

VIGI

Alphatronics

Masset

NIBHV

2N

LUGN

Eagle Eye Networks

WBN Security

Multiwacht Security

Milestone

Trigion

ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

Paralax

Ajax Systems

Genetec

Heras wint aanbesteding Dienst Justitiële Inrichtingen

14 juli 2016
Redactie
16:00

Het Rijksvastgoedbedrijf (Dienst Justitiële Inrichtingen, DJI) selecteerde Heras voor het onderhoud aan de buitenbeveiliging van alle Nederlandse gevangenissen. De opdracht loopt tot 2020. De aanbestedingsprocedure omvat 43 complexen/terreinen.
Doel van de opdracht is tweeledig: zorgen dat de beveiligingsinstallaties op een voldoende niveau blijven werken en het tegengaan van veroudering. De werkzaamheden vinden plaats op terreinen met gebouwen die in gebruik zijn. Veiligheid en duurzaamheid zijn voor DJI sleutelbegrippen.
Statement Dienst Justitiële Inrichtingen
De opdracht betreft het onderhouden en inspecteren van geïntegreerde perimeterbeveiligingsinstallaties en installaties die betrekking hebben op de perimeterbeveiliging. Het gaat hierbij zowel om curatief onderhoud (storingen) als correctief onderhoud binnen terreinen van DJI op verschillende locaties in het land.
Dagelijks onderhoud van de perimeterbeveiliging is van groot belang voor het veilig en duurzaam functioneren van installaties. Het Rijksvastgoedbedrijf moet zich hierover te allen tijde kunnen verantwoorden naar gebruiker en politiek. De informatie die Heras aanlevert, speelt bij deze verantwoording een belangrijke rol.
Afbreukrisico
Paul van den Heuvel, woordvoerder Heras: “Met de gebruiker richten we het werk zo in dat het primaire proces met minimale overlast doorgaat. Voor een buitenbeveiliger is een PI het neusje van de zalm. Vanwege het afbreukrisico en de vakinhoudelijke uitdaging. Illustratief is dat telefoons en andere ICT-applicaties op de terreinen van penitentiaire inrichtingen niet zijn toegestaan. In een omgeving waar continu overleg nodig is, ook met de installateur van de elektro- en klimaat-technische installaties.”
Recentelijk won Heras de ProRail-aanbesteding en werd de meerjarenovereenkomst met Luchthaven Schiphol verlengd.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Distri Company

Seagate

Suricat

SequriX

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Wordt een partner