Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

IDIS

VAIBS

MOBOTIX

Top Security

Nenova

Aritech

OSEC

VVNL

HID

Traka ASSA ABLOY

VEB

SmartSD

Milestone

Paralax

VIGI

Centurion

SOBA

Lobeco

Crown Security Services

Trigion

Network Optix

Akuvox

Bydemes

LUGN

ASIS

Sequrix

i-Pro

MPL

Optex

SmartCell

Paxton

Uniview

VBN

Van Dusseldorp Training

Alarm.com

Brivo

OpenEye

ADI

ASSA ABLOY

Hanwha Vision Europe

Add Secure

Genetec

Secusoft

Seris

Alarm Meldnet

Advancis

Multiwacht Security

Alphatronics

VisionPlatform.ai

Masset

Zevix

NIBHV

Seagate

Teletek

Eizo

Distri Company

ARAS

Service Centrale Nederland

CDVI

HD Security

Eagle Eye Networks

WBN Security

Supraenet

Connect Security

CSL

Axis Communications

Unii

Regio Control Veldt

Kidde Commercial

G4S

Paraat

IQSIGHT

2N

Securitas

SMC Alarmcentrale

Ajax Systems

Synguard

Hikvision breidt AX PRO uit met buitendetectoren

16 december 2021
Redactie
09:41

Hikvision komt met een aantal draadloze buitendetectoren in de AX PRO-lijn. AX PRO is het draadloze inbraakdetectiesysteem van de fabrikant. Het gaat om twee gordijndetectoren, een TriTech-detector met optionele camera en een magneetcontact. De apparaten zijn conform IP65 of IP66.

De twee gordijndetectoren bieden anti-mask en worden geleverd in een soort behuizing. Ze hebben een bereik van 10 meter bij wandmontage en 5 meter bij plafondmontage. Een model is een PIR. De andere is een dualdetector met PIR en microgolf. Het nieuwe magneetcontact is voor en achter beveiligd tegen sabotage en heeft een slank ontwerp voor een onopvallende installatie.

Optionele camera
De TriTech bewegingsmelder heeft AIR anti-mask en is voor en achter beveiligd tegen sabotage. Uitbreiding is mogelijk met een optionele camera die als moduul eenvoudig op de melder gemonteerd kan worden. De camera is bedoeld voor videoverificatie van alarmmeldingen. Alle detectoren zijn op afstand te configureren via de Hikvision App. Ze werken via de centrale hub van AX PRO. Deze biedt unieke Tri-X draadloze technologie, IVaaS (Intruder Verification as a Service), app-compatibiliteit en een strak design.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Seagate

SequriX

Boon Edam

IQSIGHT

Distri Company

Wordt een partner