Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

MOBOTIX

Dero Security Products

CSL

SOBA

SMC Alarmcentrale

SmartCell

Paraat

PG Security Systems

Paxton

Multiwacht

Alphatronics

VideoGuard

Distri Company

ADI

VBN

BHVcertificaat.online

Securitas

Seagate

Gold-IP

Oribi ID Solutions

NetworxConnect

OSEC

CDVI

HID

VAIBS

Eagle Eye Networks

VVNL

2N

Lobeco

Optex

Traka ASSA ABLOY

Bydemes

Genetec

Milestone

Network Optix

G4S

NIBHV

VGN Group

EAL

Unii

Top Security

Connect Security

IDIS

Eizo

Trigion

SmartSD

Service Centrale Nederland

Seris

Intrasec

Hanwha Vision Europe

Sequrix

Advancis

Nenova

Aritech

Akuvox

Kidde Commercial

Crown Security Services

Masset

VEB

Bosch Security Systems

Regio Control Veldt

Avigilon Alta

ARAS

Add Secure

Alarm Meldnet

HD Security

ASIS

Secusoft

Hikvision

ASSA ABLOY

Centurion

i-Pro

Uniview

Ajax Systems

Brivo

Honeywell onthult de Galaxy Dimension

17 april 2008
Redactie
10:57

Honeywell heeft vandaag de Galaxy Dimension gepresenteerd: een eenvoudig en betrouwbaar beveiligingssysteem dat een inbraakalarm combineert met geavanceerde functies voor toegangscontrole en audioverificatie.

De Galaxy Dimension is ontworpen met zowel de installateur als eindgebruiker in het achterhoofd en biedt een groot aantal functies waarmee het systeem snel en eenvoudig kan worden geïnstalleerd en geprogrammeerd en de onderhoudstijd wordt verkort. Dankzij het uitgebreide protocol voor extern beheer kan de Galaxy Dimension ook eenvoudig met andere systemen in het gebouw communiceren en zo onderdeel worden van een volledig geïntegreerde oplossing voor gebouwenbeheer. Het flexibele en schaalbare ontwerp van de Galaxy Dimension biedt permanente beveiliging voor bedrijven – zelfs voor grote en complexe installaties – en is met name geschikt voor de detailhandel, industriële sector, overheidsinstanties en financiële sector.

In het centrum van de Galaxy Dimension bevindt zich het TouchCenter, een grafisch bediendeel met een intuïtief slim menu en een groot kleurentouchscreen. Dankzij een SD-kaartslot kan de installateur het TouchCenter aanpassen met eigen bedrijfsafbeeldingen en contactgegevens zodat de eindgebruiker alle benodigde informatie binnen handbereik heeft.

De Galaxy Dimension biedt verschillende belangrijke functies. Met de intelligente functionaliteit voor ‘meeluisteren’ of audioverificatie kunnen de bron en oorzaak van een alarm snel worden geanalyseerd waardoor het aantal ongewenste alarmen afneemt en de betrouwbaarheid wordt vergroot. Dankzij een aantal ingebouwde communicatie randapparaten kan de Galaxy Dimension bovendien bestaande communicatiepaden, zoals PSTN, ISDN en Ethernet, gebruiken om dubbele alarmsignaleringsfuncties uit te voeren.

Het systeem is terugwaarts compatibel met de Galaxy-reeks, zodat een verouderde printplaat eenvoudig kan worden vervangen door een Galaxy Dimension-printplaat. In het gehele systeem kunnen bestaande kabels worden gebruikt en het paneel kan via een CAT5-datakabel met de randapparatuur communiceren.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Distri Company

Videoguard

SequriX

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner