Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

ARAS

VAIBS

Intrasec

Secusoft

Crown Security Services

Gold-IP

OSEC

Optex

SmartCell

Traka ASSA ABLOY

Uniview

Trigion

VVNL

Sequrix

Bydemes

LUGN

Add Secure

Paralax

Synguard

Alarm Meldnet

Seagate

MOBOTIX

Bosch Security Systems

CSL

Akuvox

VGN Group

BHVcertificaat.online

Securitas

Distri Company

Genetec

VBN

Hikvision

IDIS

SMC Alarmcentrale

NIBHV

Seris

Advancis

VEB

Network Optix

Paxton

Brivo

VisionPlatform.ai

Eagle Eye Networks

Masset

Lobeco

HID

Paraat

SmartSD

i-Pro

MPL

ASSA ABLOY

CDVI

G4S

ADI

Ajax Systems

Alphatronics

OpenEye

HD Security

Eizo

SOBA

Aritech

Van Dusseldorp Training

Connect Security

Centurion

Nenova

Teletek

Top Security

Kidde Commercial

Unii

Milestone

Hanwha Vision Europe

ASIS

Service Centrale Nederland

Multiwacht Security

2N

InfraWatch verbetert beveiliging bouwplaatsen en terreinen met Mobotix

4 april 2016
Redactie
15:49

InfraWatch uit Drachten heeft een mobiele oplossing ontwikkeld voor toezicht op bouwplaatsen en terreinen, gebaseerd op Mobotix-camera’s. Deze oplossing ondersteunt standaard audio, via een ingebouwde microfoon en speakers, terwijl het systeem tevens te leveren is met een thermische lens, om over een grote afstand temperatuursveranderingen te kunnen registreren.
De ontwikkeling van InfraWatch is ontstaan uit ontevredenheid over bestaande oplossingen voor cameratoezicht op bouwplaatsen en terreinen. “Wij hebben met andere oplossingen ervaren dat inbrekers op onherkenbare wijze camera’s afleiden, terwijl handlangers vrij hun gang gaan”, vertelt InfraWatch directeur Klaas Algra. “Dat is namelijk een groot nadeel van alle camera’s die op incidenten inzoomen. Mobotix-camera’s maken dankzij 6-megapixel Moonlight-technologie altijd scherpe 180-graden opnames, zelfs bij weinig licht, waarop je via de bijbehorende video-software naar wens kunt inzoomen. Verder bevatten ze standaard audio en I/O-poorten om er extra functionaliteit aan toe te voegen.”

Minder loze alarmmeldingen
Een ander onderscheid is volgens Algra de MxActivitySensor van Mobotix, die volgens hem tot 90 procent minder loze alarmmeldingen oplevert. Dat gebeurt door onderscheid te maken tussen voertuigen, personen of objecten waarvoor het nodig is een alarm te genereren en niet relevante bewegingen, zoals bewegende takken, rondvliegende bladeren of neerslag. Verder werkt de InfraWatch-oplossing CO2-neutraal, door de combinatie van een zonnepaneel en energiecel. Afhankelijk van de bouwplaats of ander terrein, levert InfraWatch een combinatie van mobiele camerapalen en 24/7 toezicht vanuit een eigen alarmcentrale.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Distri Company

Suricat

Seagate

Wordt een partner