ISO 9001 was voor Connect Security een formaliteit

Connect Security behaalde deze week het ISO9001-certificaat, waarmee het kan aantonen dat het de kwaliteit levert die het belooft. “We hebben eigenlijk altijd al volgens de normen gewerkt”, vertelt oprichter en algemeen directeur Serkan Ozata. “We zijn er trots op dat dit nu met een certificaat is bevestigd.”
Ozata had met Connect Security vanaf het begin de ambitie om zich kwalitatief te onderscheiden. Dat leverde grote klanten op, die voor een snelle groei zorgden. Inmiddels is het bedrijf in de hele Randstad actief. Ook de activiteiten zijn fors uitgebreid. Ging het in het begin vooral om het bewaken van bouwterreinen, tegenwoordig zijn de in fraaie kostuums gestoken medewerkers van Connect Security op de meest uiteenlopende objecten te vinden. “Wij proberen zo verschillend mogelijke beveiligers aan te trekken, zodat wij voor elke opdracht het beste profiel mensen kunnen leveren. Niet elke beveiliger is tenslotte geschikt om in bijvoorbeeld een zorginstelling of asielzoekerscentrum te werken”, legt de ondernemer uit.
De ideale beveiliger
De ideale beveiliger is in de ogen van Ozata een gastheer of -dame, die bezoekers en medewerkers een hartelijk welkom heten, maar die intussen ook oog hebben voor situaties die mogelijk de voorbode van een incident zijn. “De klant weet niet altijd wat hij van een beveiligingsbedrijf mag verwachten. We zouden dat als branche meer moeten promoten. Dan ontstaat er vanzelf meer vraag naar kwaliteit, in plaats van naar een zo laag mogelijk tarief.”
Voor de klant is het echter niet eenvoudig om de kwaliteit van een nieuw beveiligingsbedrijf te beoordelen. “Dat hangt niet af van hoe mooi de folder eruit ziet”, aldus de CEO van Connect Security. “Tot nu toe kwamen wij een heel eind met mond-op-mond reclame, maar we willen sneller groeien. Dat betekent ook contact leggen met nieuwe relaties. En dan bieden certificaten veel meerwaarde. Het Keurmerk Beveiliging hadden wij al eerder binnengehaald en nu kunnen we met NEN-EN-ISO 9001:2015 ook aantonen dat het met de algehele kwaliteit goed zit.”
Connect Security is vijftien jaar geleden gestart door Serkan Ozata en telt inmiddels ruim zestig beveiligers met uiteenlopende specialiteiten. Het bedrijf is actief in de zorgsector, in asielzoekerscentra, de havens, winkels, kantoren en bedrijfsterreinen en levert ook straatcoaches aan de gemeente Amsterdam. Het bedrijf zit sinds kort in Amstelveen en is actief in de hele Randstad met de ambitie om een landelijke speler te worden. Meer informatie is te vinden op de website.








































































































