JMB Groep viert 10-jarig bestaan met speciale munt

Dit jaar viert JMB Groep in Almere het 10-jarig bestaan van het bedrijf. Om dit heugelijke feit te vieren heeft de directie een speciale munt laten ontwikkelen. Afgelopen week heeft burgemeester Bijleveld van Almere het eerste exemplaar in ontvangst genomen.
JMB Groep is een veelzijdig beveiligingsbedrijf, gespecialiseerd in Hospitality, objectbeveiliging, evenementenbeveiliging, facilitaire dienstverlening, mobiliteit en privébeveiliging. Het bedrijf hecht veel waarde aan maatschappelijk verantwoord ondernemen. Directeur Johan Baljet: “Wij vinden het belangrijk om zorg te dragen voor onze omgeving en de samenleving waar wij voor werken. Dat is onlosmakelijk verbonden met de cultuur van ons bedrijf. Zo participeren wij in sociaal duurzame projecten, reserveren wij vacatures voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt en compenseren wij onze CO2-uitstoot door bomen te planten via de stichting Trees for All.”
In 2020 werd het bedrijf door de Vereniging Erkende Beveiligingsbedrijven (VEB) uitgeroepen tot Beveiligingsbedrijf van het Jaar. Een jaar later won JMB de Europese aanbesteding voor de beveiliging van gemeentelijke objecten in Almere; een contract voor 8 jaar.