Jubilaris Wim Boerbooms verrast met ‘Facilitair’-tulpen
Van 24 t/m 26 januari werd voor de twintigste keer de Vakbeurs Facilitair gehouden. Bijzonder tijdens de jubileumeditie was dat Wim Boerbooms van het in beveiligingsoplossingen gespecialiseerde Traka aan alle edities als exposant heeft deelgenomen. Daarvoor kreeg hij van organisator Holapress een mooie vaas tulpen, die ‘Facilitair’ zijn genoemd.
De eerste twee jaar stond Wim Boerbooms als verkoper van destijds de eerste geautomatiseerde sleutelbeheersystemen binnen Nederland. Hij was daarin niet onsuccesvol en begon zijn eigen bedrijf NoRisk KeyManagement waarmee hij ook weer deelnam aan de ‘Facilitair’.
Marktleider
NKM groeide uit tot marktleider van sleutelbeheersystemen in Nederland. Sleutel tot dit succes was de focus van NKM op deze problematiek en een nauwe samenwerking met de Britse fabrikant Traka. Die samenwerking leidde tot een mooi huwelijk in 2017, waarbij NKM onderdeel werd van de Traka Assa Abloy organisatie. Dit jaar stond Wim Boerbooms dus voor de 20e keer op de vakbeurs, maar nu als Traka Assa Abloy Nederland.
Jubileum
Namens Holapress, het organisatiebureau van de Vakbeurs Facilitair, kwam Anouk Eilers naar de Traka Assa Abloy stand om Wim te verrassen met een mooie vaas tulpen ter viering van zijn jubileum. In de afgelopen twintig jaar is de beurs uitgegroeid tot hét evenement voor de facilitaire branche. De 20e editie telde ruim 400 exposanten, 64 symposia en zo’n 3.500 bezoekers.







































































































