Opent in een nieuw tabblad
Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

Add Secure

OpenEye

ARAS Security

Distri Company

Traka ASSA ABLOY

Paraat

Bydemes

Seagate

Alphatronics

Multiwacht Security

Paxton

Intergarde

Teletek

Milestone

WatchTower

Ajax Systems

Securitas

Optex

IQSIGHT

ASIS

Secusoft

Advancis

CSL

Alarm Meldnet

SmartSD

LUGN

Lobeco

Zevix

HD Security

VAIBS

VIGI

Trigion

MPL

More2Safety

Genetec

2N

Crown Security Services

HID

Connect Security

Paralax

Kidde Commercial

Uniview

Nenova

Roskam Groep

Akuvox

Alarm.com

Synguard

G4S

Supraenet

Axis Communications

ASSA ABLOY

Service Centrale Nederland

Brivo

IDIS

Van Dusseldorp Training

Sequrix

Network Optix

Seris

Eye Watch Security Group

247kooi

VEB

Aritech

Unii

NIBHV

OSEC

ADI

Top Security

Robin Telecom

MOBOTIX

Masset

SmartCell

Hanwha Vision Europe

VVNL

SMC Alarmcentrale

SOBA

CDVI

WBN Security

Eizo

Centurion

Keurmerk Elektronisch Toegangsbeheer voor ARAS Security

17 juni 2010
Redactie
09:53

ARAS Security heeft een primeur op het gebied van kwaliteit in toegangscontrole. Als eerste in Nederland mag ARAS zich leverancier en adviseur noemen met een keurmerk voor Elektronisch Toegangsbeheer.

Keurmerk Elektronisch ToegangsbeheerMet het certificaat geeft ARAS de installateur en eindgebruiker de garantie dat de componenten van zowel Axiom als CardAccess aan alle gestelde eisen voldoen. ARAS is de afgelopen jaren flink onder de loep genomen qua bedrijf, personeel, processen en producten. Tijdens een audit door het Kiwa zijn de toegangscontrole producten en de organisatie getoetst en heeft ARAS voldaan aan de criteria zoals vastgelegd in de beoordelingsrichtlijnen (BRL) Toegangscontrole. Om de waarde van dit keurmerk te borgen, zullen er ook in de toekomst regelmatig audits plaatsvinden door KIWA, dat tevens het certificaat heeft verstrekt en het ARAS personeel heeft getoetst op betrouwbaarheid.

Een werknemerstraining met de naam ‘Projecteringdeskundige Elektronisch Toegangsbeheer’ werd afgenomen door VEBON, de initatiefnemers van dit keurmerk. Op deze manier kan er samen gewerkt worden aan een regelgeving die het niveau voor de gehele sector zal verhogen. De volledige BRL Toegangscontrole is te downloaden van de website van de VEBON.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Eyewatch Security Group

Seagate

More2Safety

VIGI

Boon Edam

Suricat

Distri Company

SequriX

IQSIGHT

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner