Keyprocessor ontvangt Kiwa-certificaat
Keyprocessor heeft op 9 mei tijdens de vakbeurs Safety & Security Amsterdam 2007 het Kiwa-certificaat in ontvangst genomen en is hiermee één van de eerste partijen die voldoet aan de eisen voor het ontwerpen, installeren, opleveren en onderhouden van elektronische toegangscontrolesystemen.
Op initiatief van branchevereniging VEBON heeft men de laatste jaren hard gewerkt aan het tot stand komen van een beoordelingsrichtlijn op het gebied van elektronische toegangscontrolesystemen. De certificatie-instelling KIWA draagt zorg voor de controles en certificering.
Gert van den Hoek, managing director van Keyprocessor: “Wij hebben aangetoond dat ons elektronisch toegangscontrolesysteem voldoet aan alle eisen van een modern toegangscontrolesysteem. Daarnaast is Keyprocessor als organisatie nu gecertificeerd voor het opstellen van programma’s van eisen en projecteringen. Ons gekwalificeerd personeel zorgt voor een goede oplevering, training en after sales service”.
Wie verzekerd wil zijn van kwaliteit, kiest voor een gecertificeerd bedrijf. Kwaliteit is immers een machtig wapen waarmee een organisatie zich kan onderscheiden in de markt. De centrale overheid en lagere overheden accepteren Kiwa-certificaten en rapporten als bewijs dat aan de wetgeving wordt voldaan aldus Keyprocessor.