Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

ARAS

IDIS

Kidde Commercial

Add Secure

Crown Security Services

Nenova

MOBOTIX

CDVI

ASIS

Dero Security Products

BHVcertificaat.online

Gold-IP

Unii

Lobeco

EAL

SOBA

Brivo

Advancis

NetworxConnect

SmartSD

Top Security

Genetec

VVNL

Seris

ASSA ABLOY

Alphatronics

Bydemes

VAIBS

VBN

Hikvision

Alarm Meldnet

G4S

2N

SmartCell

Hanwha Vision Europe

Paraat

Intrasec

Milestone

Network Optix

Trigion

ADI

Optex

Centurion

Eagle Eye Networks

Securitas

Masset

VideoGuard

Traka ASSA ABLOY

HID

VEB

Avigilon Alta

Sequrix

Service Centrale Nederland

CSL

NIBHV

OSEC

Ajax Systems

Distri Company

Oribi ID Solutions

Bosch Security Systems

Multiwacht

Uniview

Akuvox

i-Pro

HD Security

PG Security Systems

Connect Security

Secusoft

Paxton

Aritech

Seagate

Eizo

SMC Alarmcentrale

VGN Group

Kiwa kennispartner Centrum Informatiebeveiliging en Privacybescherming

19 december 2020
Redactie
09:57

Sinds kort is Kiwa kennispartner van het Centrum Informatiebeveiliging en Privacybescherming (CIP). Het CIP heeft als doel om met een netwerk van kennispartners en participanten de informatieveiligheid binnen de Nederlandse publieke sector te vergroten.

Als kennispartner zal Kiwa een voortrekkersrol spelen bij het ontwikkelen en delen van kennis, ervaringen en instrumenten. De participanten en kennispartners vormen samen een publiek-private netwerkorganisatie. Overheidsbedrijven participeren door met medewerkers deel te nemen aan de verschillende werkverbanden. De kennispartners zijn marktpartijen die met een convenant aan het CIP verbonden zijn. Sharman Santosh, cybersecurity expert van Kiwa: “Als kennispartner zal Kiwa kennis en ervaring delen op het gebied van digitalisering en cybersecurity. We kijken er naar uit om toe te treden tot een sterk netwerk van ruim 3500 personen en ruim 800 organisaties.”
CIP organiseert en faciliteert op verschillende manieren kennisdeling over informatieveiligheid. Jaarlijks worden er in samenwerking met de kennispartners ruim honderd online en offline themabijeenkomsten, workshops en ‘serious games’ georganiseerd.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Videoguard

Distri Company

SequriX

Wordt een partner