Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Centurion

IDIS

Supraenet

Uniview

VBN

Multiwacht Security

Service Centrale Nederland

ASSA ABLOY

Top Security

Sequrix

SmartCell

Connect Security

Secusoft

Seagate

Milestone

WBN Security

ASIS

Paxton

Unii

Distri Company

HD Security

MOBOTIX

Optex

Kidde Commercial

Bosch Security Systems

Seris

Advancis

Eagle Eye Networks

MPL

LUGN

Trigion

Akuvox

Masset

Nenova

Hanwha Vision Europe

2N

Bydemes

Synguard

VEB

ADI

Lobeco

Teletek

VisionPlatform.ai

Aritech

VVNL

Crown Security Services

Securitas

VAIBS

OSEC

Van Dusseldorp Training

Regio Control Veldt

SOBA

Alarm Meldnet

CSL

Genetec

Ajax Systems

NIBHV

Brivo

VGN Group

VIGI

G4S

HID

ARAS

CDVI

Alphatronics

Paralax

i-Pro

SmartSD

Paraat

OpenEye

Add Secure

Traka ASSA ABLOY

Eizo

Network Optix

SMC Alarmcentrale

Klanten beveiligingsbedrijven willen rapportages niet afwachten

2 april 2018
Redactie
00:00

Afnemers van veiligheidsdiensten stellen steeds hogere eisen aan beveiligers. Ze wensen informatie over beveiligingsrondes en alarmopvolgingen direct te ontvangen na de dienst van een surveillant op hun locatie. Bedrijven die niet digitaal werken merken dat ze moeite hebben om aan die vraag te voldoen, aldus SequriX.

RJ Safety & Security uit Twente zag deze verandering op tijd aan komen. Al in 2011 stapte de firma over op SequriX, software waarmee beveiligers op een smartphone tijdens dienstrondes ondersteund worden. Met deze mobiele app worden na rapportages en meldingen direct doorgegeven. “Klanten kiezen voor ons omdat ze optimale preventie wensen. Daartoe hoort ook dat ze nu automatisch per e-mail geïnformeerd worden”, zegt Patrick Keizeres, business unit manager bij RJ Safety & Security.

Behoeften veranderen
Ook KNB Security Services ziet de behoeften van klanten veranderen. Vorig jaar maakte het bedrijf uit Oudenbosch de overstap naar het pakket van de Enschedese aanbieder toen het startte met mobiele surveillance. “We begonnen met een groot klantenbestand met veel locaties waarop we direct meerdere wagens moesten laten rijden”, zegt Nadina Jahangier, operationeel manager bij KNB Security Services.

Sneller
Werken met papieren mappen wilde Jahangier niet meer. Niet alleen omdat digitaal werken sneller gaat, maar ook omdat KNB met de rapportages vanuit SequriX transparanter naar klanten kan zijn. “Zij krijgen direct rapportages toegestuurd en kunnen zelf inloggen in een klantportaal waarmee te zien is welke taken zijn uitgevoerd en welke nog gepland staan.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Suricat

Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner