Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

ASIS

Kiwa

2N

Paraat

MOBOTIX

Hikvision

Service Centrale Nederland

SmartSD

HD Security

Hanwha Vision Europe

Milestone

Gold-IP

Bydemes

i-Pro

Alarm Meldnet

Oribi ID Solutions

HID

Secusoft

Add Secure

Aritech

ASSA ABLOY

Brivo

Unii

Uniview

Ajax Systems

Optex

Seagate

IDIS

Bosch Security Systems

Network Optix

EAL

VVNL

Intrasec

Akuvox

Dero Security Products

BHVcertificaat.online

CSL

SmartCell

Distri Company

Kidde Commercial

Top Security

Eagle Eye Networks

CDVI

OSEC

Lobeco

NetworxConnect

Centurion

SMC Alarmcentrale

Genetec

ARAS

VBN

Securitas

Trigion

Multiwacht

Regio Control Veldt

VEB

ADI

Crown Security Services

Nenova

Seris

Traka ASSA ABLOY

Avigilon Alta

Paxton

Connect Security

NIBHV

Eizo

Masset

VAIBS

Alphatronics

PG Security Systems

G4S

VideoGuard

Sequrix

SOBA

Advancis

Koningshuizen krijgen meer beveiliging

3 mei 2009
Redactie
20:26

De beveiliging van het koninklijk huis wordt bij officiële activiteiten voorlopig behoorlijk opgeschroefd. Koningin Beatrix en andere leden van het koningshuis krijgen extra bescherming bij de dodenherdenking en op Bevrijdingsdag.

Koningin Beatrix en haar familie zwichten niet voor geweld en zullen in de toekomst gewoon in het openbaar blijven verschijnen. De Koningin liet al vrij snel weten dat Koninginnedag ook volgend jaar gewoon zal doorgaan op bekende wijze met een bezoek in het land. De beveiliging tijdens de evenementen de komende dagen is echter wel aangepast, dergelijke incidenten wekken bij sommige mensen helaas een drang los om ze na te doen. Het gaat op 4 mei onder meer om het inzetten van extra sluipschutters in de omgeving van de Dam in Amsterdam. Er zijn extra veiligheidsagenten die zich in burger mengen onder het publiek en het programma van de nationale herdenking en de bevrijding wordt op kleine onderdelen aangepast.

Ook in België is men behoorlijk geschrokken van het drama in Apeldoorn. De beveiliging door het 250 man sterke veiligheidsdetachement van de koninklijke familie wordt discreet opgevoerd. De koninklijke familie krijgt er voortaan extra bescherming, te beginnen op de nationale feestdag op 21 juli. Ook zij staan er bekend om geen kans voorbij te laten gaan om handen te schudden of bloemen in ontvangst te nemen.

Eerder verschenen: Onderzoek naar beveiliging Apeldoorn door NCTb

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Suricat

Videoguard

Seagate

Wordt een partner