Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Trigion

LUGN

SmartCell

Milestone

OpenEye

Seagate

CSL

ASSA ABLOY

Masset

IDIS

Van Dusseldorp Training

2N

Top Security

Brivo

Hanwha Vision Europe

Uniview

Alarm Meldnet

Aritech

Securitas

Synguard

Multiwacht Security

Optex

Crown Security Services

Eagle Eye Networks

VGN Group

Paralax

Eizo

Nenova

Gold-IP

Hikvision

Add Secure

Service Centrale Nederland

i-Pro

VAIBS

VIGI

Network Optix

Teletek

MPL

OSEC

Alphatronics

VBN

SmartSD

ARAS

Bosch Security Systems

Akuvox

Lobeco

Advancis

Genetec

HD Security

Ajax Systems

Sequrix

MOBOTIX

VisionPlatform.ai

CDVI

Regio Control Veldt

NIBHV

Kidde Commercial

SMC Alarmcentrale

ASIS

VEB

Centurion

ADI

Distri Company

Paxton

HID

Bydemes

Traka ASSA ABLOY

Paraat

VVNL

Connect Security

Seris

Unii

WBN Security

SOBA

G4S

Secusoft

Loonsverhoging voor werknemers Brink’s Nederland

6 november 2014
Redactie
10:55

De 1.050 werknemers van geldtransportbedrijf Brink’s Nederland hebben eindelijk een nieuwe cao. Brink’s Nederland en FNV Transport & Logistiek hebben een principeakkoord bereikt.

WaardetransportIn de cao is afgesproken dat de werknemers per 1 april 2014 een structurele loonsverhoging van 2 procent krijgen, inclusief de daarvan afgeleide toeslagen. Naast de afspraken over lonen zijn ook pensioenafspraken gemaakt. Ook komt er een paritaire werkgroep die de cao-partijen gaat adviseren over wijzigingen in de arbeids- en beloningssystematiek. De collectieve arbeidsovereenkomst is een jaar geldig en loopt van april 2014 tot april 2015.

Medio oktober kondigde het bedrijf een reorganisatie aan die leidt tot een banenverlies van 600 en de sluiting van de vestigingen in Arnhem, Rotterdam en Zwolle. Ook het hoofdkantoor in Houten wordt veel kleiner. Dit heeft te maken met het verlies van Rabobank als grootste klant van Brink’s. Meindert Gorter vakbondsbestuurder bij FNV Transport & Logistiek laat in een reactie weten: “Ik ben tevreden want het brengt deels de rust die werknemers in deze tijd nodig hebben. We kunnen ons nu concentreren op de reorganisatie en het bijbehorende sociaal plan, waarbij ons uitgangspunt is dat niemand de WW ingaat”.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Suricat

VIGI

Seagate

Distri Company

SequriX

Boon Edam

Wordt een partner