Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Seagate

VVNL

i-Pro

VIGI

Distri Company

Unii

MPL

Network Optix

Masset

VAIBS

OpenEye

VEB

VisionPlatform.ai

Teletek

Ajax Systems

ASIS

Uniview

ASSA ABLOY

Sequrix

Add Secure

Alphatronics

HD Security

SMC Alarmcentrale

Service Centrale Nederland

Genetec

Paralax

Synguard

SOBA

Kidde Commercial

LUGN

NIBHV

Hanwha Vision Europe

MOBOTIX

Advancis

WBN Security

Nenova

Seris

Securitas

Paxton

Alarm Meldnet

Eizo

Lobeco

VGN Group

Brivo

VBN

Centurion

OSEC

Top Security

Bydemes

Secusoft

Milestone

Paraat

Trigion

SmartSD

Akuvox

ADI

Optex

CSL

Crown Security Services

SmartCell

G4S

IDIS

Connect Security

CDVI

Bosch Security Systems

Van Dusseldorp Training

HID

Regio Control Veldt

Aritech

Traka ASSA ABLOY

Multiwacht Security

Supraenet

2N

Eagle Eye Networks

ARAS

Man (40) uit Eindhoven aangehouden met ‘starterkit voor inbreken’

13 november 2025
Redactie
16:02

De politie heeft een 40-jarige man uit Eindhoven aangehouden in de wijk Gestel, zo meldt Omroep Brabant. De verdachte viel op door zijn gedrag tijdens een surveillanceronde en bleek diverse voorwerpen bij zich te hebben die volgens de politie vaak worden gebruikt bij inbraken.

Agenten zagen de man in het donker door de wijk lopen en besloten hem te controleren. Toen zij wilden keren om hem aan te spreken, sloeg de man echter op de vlucht. Na een korte achtervolging kon hij enkele straten verder worden aangehouden.
Bij fouillering troffen de agenten een zogeheten ‘starterkit voor inbreken’ aan. In de tas van de verdachte zaten onder meer een zaag, mes, veiligheidshamer en schaar. Ook was de man geheel in het zwart gekleed, wat volgens de politie niet ongebruikelijk is bij personen die zich ’s nachts proberen te verbergen.
Volgens de wijkagenten wordt er de laatste tijd opvallend veel ingebroken in de regio Eindhoven. De politie houdt daarom extra toezicht, met name in de nachtelijke uren. “We doen er alles aan om inbrekers aan te houden – het liefst nog voordat ze kunnen toeslaan,” aldus een van de wijkagenten.

De verdachte is overgebracht naar het politiebureau voor verder onderzoek. De politie onderzoekt of hij in verband kan worden gebracht met recente inbraken in de omgeving.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

Seagate

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Suricat

SequriX

Wordt een partner