Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Traka ASSA ABLOY

PG Security Systems

Multiwacht

VVNL

BHVcertificaat.online

Milestone

Trigion

Advancis

SmartSD

Secusoft

Alarm Meldnet

Sequrix

Network Optix

NetworxConnect

VEB

Seagate

VAIBS

Dero Security Products

Paraat

Paxton

Bydemes

VBN

Kiwa

Add Secure

Nenova

Hanwha Vision Europe

Hikvision

Distri Company

Akuvox

Optex

HID

Service Centrale Nederland

Alphatronics

SmartCell

HD Security

OSEC

Gold-IP

Aritech

ASSA ABLOY

CSL

Avigilon Alta

Crown Security Services

G4S

Lobeco

Genetec

i-Pro

Seris

Regio Control Veldt

Ajax Systems

Kidde Commercial

ASIS

SOBA

Brivo

EAL

Eagle Eye Networks

Eizo

Intrasec

CDVI

Connect Security

2N

Oribi ID Solutions

ADI

Uniview

SMC Alarmcentrale

Centurion

IDIS

Unii

Masset

NIBHV

Securitas

ARAS

Bosch Security Systems

MOBOTIX

VideoGuard

Top Security

Meer dan 600 cobra’s gevonden in woning Haarlemmermeer

1 december 2024
Redactie
12:24

De politie heeft in een woning in Haarlemmermeer een enorme partij illegaal vuurwerk aangetroffen. In totaal werden 614 cobra’s ontdekt, met een gezamenlijk gewicht van 43 kilo. Een van de bewoners is aangehouden. Wijkagenten kregen de tip via Meld Misdaad Anoniem en gingen ter plaatse. De vondst werd gedaan in een woning midden in een woonwijk. Je moet er niet aan denken dat dit ontploft, schreef de wijkagent die de ontdekking deed op Facebook.

Een politiewoordvoerder benadrukte de ernst van de situatie: “43 kilo is echt ontzettend veel. Daarmee kun je enorme schade aanrichten.” Cobra’s worden vaak in verband gebracht met het criminele circuit en gebruikt bij aanslagen op woningen en bedrijven.
Cobra’s zijn niet zomaar vuurwerk, maar worden door de politie gezien als levensgevaarlijke explosieven. “Eén cobra is vergelijkbaar met een handgranaat”, legde Jos van der Stap van de landelijke politie eerder uit. “Als je die tegen je aan krijgt, ben je zwaar verminkt.”
Door de vondst en inbeslagname is volgens de politie een mogelijk gevaarlijke situatie voor de buurt voorkomen. De exacte locatie van de woning is niet bekendgemaakt.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

SequriX

Videoguard

Wordt een partner