Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

SmartSD

Bydemes

Service Centrale Nederland

Unii

Nenova

Uniview

Advancis

2N

VisionPlatform.ai

ASSA ABLOY

SOBA

Paralax

VGN Group

Sequrix

VVNL

Brivo

HD Security

i-Pro

Seris

Alphatronics

G4S

Multiwacht

Crown Security Services

VideoGuard

Ajax Systems

Traka ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

Centurion

Aritech

HID

VAIBS

MOBOTIX

MPL

Paraat

Akuvox

Masset

BHVcertificaat.online

Genetec

Gold-IP

Network Optix

Milestone

Bosch Security Systems

Top Security

EAL

ARAS

Intrasec

OSEC

LUGN

Teletek

SmartCell

Optex

Secusoft

CSL

Add Secure

Seagate

Trigion

Lobeco

Alarm Meldnet

ASIS

Eizo

Dero Security Products

ADI

Connect Security

Hanwha Vision Europe

Hikvision

VBN

SMC Alarmcentrale

CDVI

Oribi ID Solutions

IDIS

Paxton

Eagle Eye Networks

Synguard

VEB

Securitas

Distri Company

Kidde Commercial

NIBHV

Meiden aangehouden na bedreigen beveiliger

22 maart 2025
Redactie
09:32

In Goes hielden agenten drie meisjes aan wegens bedreiging, belediging en het bezit van harddrugs. De meiden bedreigden een beveiliger die rondom het Stationsplein aan het werk was, ze beledigden een politieagent en hadden een zak met 650 pillen bij zich.

Een beveiliger meldde via het Operationeel Centrum van Politie dat zij, tijdens het doen van een controleronde, met de dood bedreigd was. Ze was even tevoren, uit het niets, erg intimiderend aangesproken door de drie ‘dames’ en de intimidatie was uitgelopen op een fors dreigement. Ze gaf het signalement van de drie door. Agenten die in de buurt surveilleerden zagen de drie lopen in de buurt van het Admiraalsplein in Goes.

Geen ID-kaart
Toen de agenten hun auto stilzetten om de drie aan te spreken zetten zij het op een lopen. In de M.H. Trompstraat konden de meiden worden staandegehouden. Twee van hen konden geen identiteitskaart laten zien, hiervoor krijgen zij een bekeuring. De drie zijn 16, 17 en 19 jaar oud en komen uit de gemeentes Middelburg en Sluis. Tijdens het gesprek met een agent sloegen zij zulke grove taal uit, en bejegenden ze de agent dusdanig, dat hij aangifte heeft gedaan van belediging.
In afwachting van assistentie van collega’s uit de buurt, zagen de agenten een van de meiden een zakje weggooien. Dat zakje bleek, na telling, 650 pillen te bevatten. Vermoedelijk gaat het om XTC-pillen, maar dat moet nog onderzocht worden.
De drie meisjes zijn overgebracht naar een politiecellencomplex. Zij hebben daar de nacht doorgebracht en worden vrijdag gehoord door rechercheurs.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Videoguard

Boon Edam

Suricat

Seagate

Distri Company

Wordt een partner