Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Seris

Aritech

Bydemes

ARAS

CDVI

Hikvision

Eagle Eye Networks

Bosch Security Systems

Alphatronics

Multiwacht

ADI

Paraat

Securitas

ASIS

Advancis

Optex

HD Security

Alarm Meldnet

NIBHV

Secusoft

Paxton

OpenEye

Hanwha Vision Europe

LUGN

Nenova

Synguard

SMC Alarmcentrale

Crown Security Services

Gold-IP

Unii

VisionPlatform.ai

VVNL

Oribi ID Solutions

Eizo

Distri Company

2N

Milestone

IDIS

MOBOTIX

Regio Control Veldt

VEB

VBN

Network Optix

Trigion

Dero Security Products

SmartSD

VGN Group

G4S

Intrasec

ASSA ABLOY

Service Centrale Nederland

SmartCell

Add Secure

Ajax Systems

Centurion

Masset

Lobeco

CSL

i-Pro

HID

Genetec

Paralax

Akuvox

Brivo

Seagate

Traka ASSA ABLOY

VideoGuard

MPL

BHVcertificaat.online

Uniview

Sequrix

Kidde Commercial

Connect Security

Teletek

OSEC

Top Security

VAIBS

SOBA

Mobotix introduceert 6MP Moonlight Sensor technologie

20 mei 2015
Redactie
09:30

De nieuwe Mobotix 6MP camera’s hebben een opmerkelijke stijging van de lichtgevoeligheid van meer dan honderd keer dan de voormalige 3MP camera’s. De monochrome versie is zelfs driehonderd keer lichtgevoeliger.

De 6MP beveiligingscamera van Mobotix heeft voldoende aan belichting van slechts een honderdste seconde. Hierdoor kunnen zelfs snel bewegende voorwerpen worden vastgelegd in situaties met een lage lichtsterkte. Alle 15-series camera’s van Mobotix zullen worden uitgerust met deze nieuwe technologie.
[youtube_video id=”Mt4n6ULYsPI”]
Voor videobewaking is het belangrijk dat iedere frame van een opname zo scherp mogelijk wordt vastgelegd. Met name in omstandigheden met zwakke verlichting is hoogwaardige technologie voor de beeldsensor en de lens nodig om een scherp beeld van een bewegend voorwerp te kunnen produceren.
Mobotix 6MP
Sommige fabrikanten gebruiken een combinatie van technologieën zoals het toevoegen van frames om een helderder beeld te leveren. Dit zorgt echter voor dat details onderdrukt of verstoord kunnen worden, zegt Mobotix. Dit is echter onacceptabel voor beveiligingstoepassingen.
De grote toename in lichtgevoeligheid van de nieuwe camera’s met de ‘Mobotix Moonlight Technologie’ wordt bereikt door een grotere sensor, een filter voor ruisreductie direct bij de sensor en een nieuwe geavanceerde lens met een betere lichttransmissie. Ook is de beeldverwerkingssoftware verbeterd zodat de ruis in beelden met lage lichtopbrengst wordt verminderd.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Distri Company

Videoguard

Suricat

Seagate

Wordt een partner