Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VGN Group

VBN

Connect Security

Alarm Meldnet

Hikvision

Genetec

Service Centrale Nederland

ARAS

Seagate

Milestone

HD Security

Bosch Security Systems

EAL

Akuvox

Lobeco

Paxton

Intrasec

Dero Security Products

Advancis

Alphatronics

SmartCell

Trigion

Unii

ASIS

Brivo

Synguard

Paraat

Sequrix

i-Pro

Network Optix

MPL

Ajax Systems

2N

OSEC

CDVI

Gold-IP

Eizo

VisionPlatform.ai

Nenova

Seris

Regio Control Veldt

Multiwacht

HID

ASSA ABLOY

SMC Alarmcentrale

Traka ASSA ABLOY

Kidde Commercial

Masset

Teletek

CSL

LUGN

Distri Company

Eagle Eye Networks

NIBHV

Securitas

Oribi ID Solutions

Aritech

Hanwha Vision Europe

Uniview

SOBA

Optex

Add Secure

VideoGuard

VEB

SmartSD

VAIBS

G4S

Crown Security Services

VVNL

ADI

MOBOTIX

Top Security

BHVcertificaat.online

Paralax

Bydemes

Secusoft

IDIS

Centurion

Mobotix IP-Video deurstation met 360-graden lens

14 april 2010
Redactie
23:01

Mobotix heeft een IP-Video deurstation met hemisferische camera geïntroduceerd op Light+Building 2010, de grootste vakbeurs voor verlichting, elektrotechniek en gebouwautomatisering.

T24-deurstationHet nieuwe T24-deurstation is uitgerust met een 360-graden lens, die een toegangsgebied volledig zichtbaar maakt, van wand naar wand en van boven tot onder. Verder ondersteunt Mobotix’s T24 videotelefonie op basis van VoIP/SIP en de H.264 standaard.

Het IP-Video deurstation T24 kan met een 360-graden lens de volledige omgeving voor een gebouw of woning in hoge resolutie opnemen. Bij andere deurstations moeten bezoekers vrijwel recht voor de lens gaan staan. De Mobotix camera neemt altijd 360-graden beelden op en corrigeert het bijbehorende visoogeffect met geïntegreerde videosoftware automatisch naar scherpe normale livebeelden. Indien gewenst kan men ook eenvoudig digitaal inzoomen.

Wanneer er wordt aangebeld zet de camera via een netwerkverbinding automatisch een VoIP-videogesprek op met een standaardcomputer of tablet PC. Daardoor wordt het mogelijk om overal ter wereld audio- en videoverbinding te krijgen met het deurstation voor toegangscontrole. Uiteraard is de deur vervolgens op afstand te openen en te sluiten.

De toegangsconsole van Mobotix’s T24-deurstation ondersteunt voor persoonsidentificatie zowel individuele wachtwoorden, als een PIN-code of RFID-chip. Deze informatie wordt via een MxBus met de deuropener gecommuniceerd. Een veiligheidsopener met ingebouwde accu aan de binnenzijde maakt het mogelijk dat een deur bij stroomuitval altijd nog te openen en te sluiten is.

Mobotix’s T24-deurstation heeft een geïntegreerde voicemailbox om een afwezigheidboodschap voor bezoekers in te zetten en videoberichten te laten inspreken die later te beluisteren zijn. Alle gebeurtenissen die buiten het gebouw plaatsvinden worden continu, of aan de hand van zelf in te stellen incidenten, in hoge resolutie beelden met geluid opgenomen op een intern geheugen. Mobotix’s decentrale opslag en verwerking van hoge resolutie video, inclusief lipsynchrone audio, minimaliseert de benodigde netwerkbandbreedte en verlaagt de totale systeemkosten aanzienlijk. Vooral bij gebruik van een 360-graden lens. Daarmee onderscheidt het bedrijf zich van alle andere leveranciers van IP-videosystemen en deurstations.

Het IP-Video deurstation T24 van Mobotix is met een standaard netwerkkabel eenvoudig en snel te installeren. Wanneer er al een bestaande beldraad, of een andere kabel met 2-aders ligt, is die met een Mx2wire set tot een volwaardige videoverbinding op te waarderen. In beide situaties inclusief Power over Ethernet (PoE) voeding. Om de bediening van het nieuwe deurstation zo eenvoudig mogelijk te maken, heeft Mobotix de MxEasy videosoftware ontwikkeld, die kosteloos wordt meegeleverd. Daarmee is elke standaard computer snel geschikt te maken voor multifunctioneel gebruik en beheer van de T24. Mobotix’s IP-Video deurstation T24 is het hart van een modulaire productlijn voor klantspecifieke toegangscontroleoplossingen. Zowel voor bedrijven als privétoepassingen. De waterdichte buitenconsole (IP65 tussen -30° en +60°) is in vier kleuren leverbaar (wit, zilver, donkergrijs en amber), terwijl de hemisferische cameramodule ook in het Siedle Vario systeem past. Daarvoor heeft Mobotix een speciaal geïntegreerd IO-aansluitpaneel ontwikkeld..

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Videoguard

Suricat

Distri Company

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Seagate

Wordt een partner