Multiwacht verzorgt de veiligheid bij Spelen bij Beelen

Multiwacht is de vaste beveiligingspartner van Spelen bij Beelen, het nieuwe familiepretpark van ondernemer Wim Beelen in Rotterdam. Op deze unieke recreatielocatie verzorgt de particuliere beveiligingsorganisatie uit Houten een totaalpakket aan veiligheidsdiensten zodat bezoekers, medewerkers en leveranciers kunnen rekenen op een goed georganiseerde, veilige en gastvrije omgeving.
Tijdens de openingstijden van het pretpark zijn de beveiligers van Multiwacht zichtbaar aanwezig op het terrein waarbij zij toezicht houden en bezoekers ondersteunen waar nodig is. Op deze manier dragen zij bij aan een veilige en prettige sfeer. Daarnaast zet het beveiligingsbedrijf gekwalificeerde EHBO-medewerkers in, zodat snel en professioneel kan worden gehandeld bij medische incidenten of andere gezondheidsrisico’s.
Om de bereikbaarheid van het park te waarborgen, verzorgen verkeersregelaars van Multiwacht de verkeersbegeleiding rondom het terrein. Hiermee wordt voor een veilige en soepele doorstroming van het bezoekersverkeer gezorgd en wordt verkeershinder in de omgeving beperkt.
Ook ’s nachts
De dienstverlening stopt niet als het pretpark de deuren sluit. Ook nadat de laatste bezoekers het terrein hebben verlaten, blijft Multiwacht waken over de veiligheid van Spelen bij Beelen. De nachtbewakers zijn preventief aanwezig op locatie en voeren toezicht- en controlerondes uit om risico’s vroegtijdig te signaleren en eventuele incidenten te voorkomen.
Zo wordt dag en nacht gezorgd voor een veilige omgeving en de bescherming van alle aanwezige gebouwen, installaties en eigendommen. Deze combinatie van beveiliging, EHBO en verkeersregulering maakt Multiwacht naar eigen zeggen een sterke beveiligingspartner voor Spelen bij Beelen.












































































































