Maak kennis met bekroonde best practices
De best practices die Nedap in deze CPD-sessie aanbeveelt, zijn CSPN gecertificeerd door het Franse instituut voor informatiebeveiliging, ANSSI. Dit benadrukt nog maar eens de zeer hoge standaarden. Tot nu werden de principes die gelden voor het beveiligen van IT-systemen niet toegepast op beveiligingssystemen”, zegt Ross Bale, beveiligingsspecialist van Nedap. Maar de werelden van digitale en fysieke toegangscontrole komen steeds dichter bij elkaar. Volgens ons is het daarom van groot belang dat professionele beveiligers begrijpen met welke bedreigingen de IT-wereld te maken heeft en welke best practices we kunnen gebruiken om fysieke beveiligingssystemen tegen deze bedreigingen te beschermen.
Een onafhankelijke sessie onder leiding van experts
De Lunch & Learn-sessies van Nedap zijn speciaal ontwikkeld voor professionals in de beveiligingsindustrie die betrokken zijn bij het ontwerpen en specificeren van systemen voor het beheren en ondersteunen van fysieke beveiliging. De sessies hebben als doel kennis te delen en ervaringen uit te wisselen, en met een deskundig oog naar trends en technologische ontwikkelingen in de branche te kijken. Dankzij de CPD-accreditatie zijn deelnemers verzekerd van integere inhoud met een hoge kwaliteit, zonder reclame voor producten of oplossingen van specifieke merken.
Ga naar www.nedapsecurity.com/nl/lunch-learn-sessies voor meer informatie over de andere Lunch & Learn-sessies van Nedap.