Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

CDVI

Seris

OSEC

Hikvision

IDIS

ASIS

Kidde Commercial

Advancis

BHVcertificaat.online

Service Centrale Nederland

Paxton

2N

ADI

PG Security Systems

Gold-IP

CSL

Nenova

Avigilon Alta

NetworxConnect

HD Security

VideoGuard

Oribi ID Solutions

VVNL

Traka ASSA ABLOY

Milestone

Securitas

Bydemes

Ajax Systems

Alphatronics

Hanwha Vision Europe

ASSA ABLOY

Dero Security Products

Paraat

Akuvox

Connect Security

Uniview

Kiwa

Intrasec

Crown Security Services

Bosch Security Systems

MOBOTIX

Seagate

Regio Control Veldt

SmartSD

i-Pro

SmartCell

Sequrix

VEB

Multiwacht

Eagle Eye Networks

ARAS

Trigion

Secusoft

Add Secure

Aritech

Unii

Eizo

G4S

SMC Alarmcentrale

VBN

VAIBS

HID

Top Security

Centurion

Brivo

Distri Company

Genetec

Masset

Alarm Meldnet

SOBA

Lobeco

Network Optix

Optex

EAL

NIBHV

Nedap dicht kloof tussen fysieke en IT-beveiliging

5 december 2016
Redactie
04:33

In de nieuwste door CPD (Continuing Professional Development) goedgekeurde Lunch & Learn-sessie van Nedap leren beveiligingsconsultants en raadgevend ingenieurs hoe ze de kloof tussen fysieke en IT-beveiliging kunnen overbruggen. Deelnemers leren in deze sessie de best practices voor IT-beveiliging te combineren met die voor fysieke beveiliging.

Vandaag de dag zijn fysieke beveiligingssystemen, zoals toegangscontrolesystemen, kwetsbaarder dan ooit voor cyberdreigingen, doordat aanvallers steeds uitgekiender te werk gaan, aldus Nedap. Veel fysieke beveiligingsconsultants hebben echter niet de ervaring met IT-beveiliging om aanvallers tegen te houden. Ze lopen dus het risico dat ze de systemen van klanten onvoldoende bescherming bieden. De nieuwste Lunch & Learn-sessie van Nedap is erop gericht dit probleem aan te pakken door te focussen op bescherming tegen cyberaanvallen, relay-aanvallen en het klonen van kaarten.

Maak kennis met bekroonde best practices
De best practices die Nedap in deze CPD-sessie aanbeveelt, zijn CSPN gecertificeerd door het Franse instituut voor informatiebeveiliging, ANSSI. Dit benadrukt nog maar eens de zeer hoge standaarden. Tot nu werden de principes die gelden voor het beveiligen van IT-systemen niet toegepast op beveiligingssystemen”, zegt Ross Bale, beveiligingsspecialist van Nedap. Maar de werelden van digitale en fysieke toegangscontrole komen steeds dichter bij elkaar. Volgens ons is het daarom van groot belang dat professionele beveiligers begrijpen met welke bedreigingen de IT-wereld te maken heeft en welke best practices we kunnen gebruiken om fysieke beveiligingssystemen tegen deze bedreigingen te beschermen.

Een onafhankelijke sessie onder leiding van experts
De Lunch & Learn-sessies van Nedap zijn speciaal ontwikkeld voor professionals in de beveiligingsindustrie die betrokken zijn bij het ontwerpen en specificeren van systemen voor het beheren en ondersteunen van fysieke beveiliging. De sessies hebben als doel kennis te delen en ervaringen uit te wisselen, en met een deskundig oog naar trends en technologische ontwikkelingen in de branche te kijken. Dankzij de CPD-accreditatie zijn deelnemers verzekerd van integere inhoud met een hoge kwaliteit, zonder reclame voor producten of oplossingen van specifieke merken.

Ga naar www.nedapsecurity.com/nl/lunch-learn-sessies voor meer informatie over de andere Lunch & Learn-sessies van Nedap.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Seagate

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Videoguard

Wordt een partner