Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

CDVI

Paralax

Unii

ADI

VAIBS

VEB

Sequrix

Add Secure

Seris

Aritech

NIBHV

ARAS Security

Teletek

Axis Communications

Akuvox

G4S

Alarm.com

Top Security

VIGI

More2Safety

VVNL

WatchTower

Van Dusseldorp Training

IQSIGHT

OSEC

247kooi

Network Optix

Secusoft

LUGN

Advancis

Regio Control Veldt

Lobeco

SmartSD

Alarm Meldnet

Traka ASSA ABLOY

Connect Security

ASSA ABLOY

IDIS

OpenEye

Nenova

WBN Security

MOBOTIX

HID

Multiwacht Security

Masset

SOBA

Uniview

Alphatronics

Bydemes

Brivo

Crown Security Services

Zevix

SMC Alarmcentrale

Trigion

Eagle Eye Networks

Paraat

Eye Watch Security Group

Distri Company

HD Security

MPL

Eizo

2N

Ajax Systems

Milestone

Securitas

SmartCell

Service Centrale Nederland

ASIS

Synguard

Seagate

Hanwha Vision Europe

Roskam Groep

Supraenet

Paxton

CSL

Centurion

Genetec

Optex

Kidde Commercial

Nedap integreert AEOS met Commend intercom

3 februari 2015
Redactie
07:41

Nedap lanceert beveiligingsplatform AEOS 3.1.4, waarbij de intercom integratie met Commend intercom geïntroduceerd wordt.

NedapDoor deze integratie is in AEOS niet alleen meteen zichtbaar wie aan de deur staat, maar kan deze meteen via de intercom geverifieerd worden. Vervolgens kan er gecontroleerd toegang worden gegeven.
AEOS is een geïntegreerde oplossing voor security management die toegangscontrole, videomanagement, locker management en intercom in één platform combineert. Door intercom te integreren in AEOS bieden Nedap en Commend een uitgebreide en compacte oplossing voor bedrijven en instellingen.
“Het gecontroleerd toegang geven is één van de meest uitgevoerde taken van receptionistes en bewakers”, zegt Arjan Bouter, sales manager van Nedap. “In de Grafische Alarm Handler van AEOS hadden zij al directe controle over sensoren, deuren en camera’s en daar is nu intercom bijgekomen. Met deze intercom-integratie van één van de grootste leveranciers van Critical Communication Systems heeft de gebruiker de volledige controle tijdens het verlenen van toegang. Ook voor controle achteraf geeft deze oplossing op eenvoudige wijze volledige inzage in welke operator, via welke intercom toegang heeft verleend, inclusief de bijbehorende videobeelden. Het achteraf onderzoeken van gebeurtenissen was nog nooit zo eenvoudig.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Eyewatch Security Group

Distri Company

Seagate

IQSIGHT

SequriX

More2Safety

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Suricat

VIGI

Wordt een partner