Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OpenEye

Crown Security Services

Genetec

Network Optix

Akuvox

Unii

Regio Control Veldt

ASSA ABLOY

Masset

SOBA

MPL

VIGI

SMC Alarmcentrale

Advancis

Aritech

NIBHV

Securitas

OSEC

Eizo

Optex

Uniview

ARAS

Teletek

VBN

Seris

ASIS

Synguard

HID

Lobeco

Paxton

Alarm Meldnet

WBN Security

Multiwacht Security

VEB

G4S

ADI

Hanwha Vision Europe

Bydemes

Paraat

Nenova

VAIBS

HD Security

VVNL

CSL

Bosch Security Systems

Distri Company

Connect Security

LUGN

CDVI

Van Dusseldorp Training

Milestone

Paralax

Seagate

Supraenet

Kidde Commercial

SmartSD

Brivo

IDIS

Add Secure

Alphatronics

VisionPlatform.ai

2N

i-Pro

MOBOTIX

Eagle Eye Networks

Centurion

Top Security

Service Centrale Nederland

Traka ASSA ABLOY

Secusoft

Sequrix

Ajax Systems

SmartCell

Trigion

Nederland, België en Luxemburg samen tegen mensenhandel

11 december 2019
Redactie
11:04

Tijdens de internationale mensenrechtendag vandaag hebben België, Nederland en Luxemburg een intentieverklaring getekend om binnen de Benelux verdere stappen te zetten in de samenwerking tegen mensenhandel. Doel is om een betere bescherming te kunnen bieden aan slachtoffers.

Slachtoffers van mensenhandel hebben te maken met dwang, geweld en misleiding. Slachtoffers zijn onderworpen aan arbeidsuitbuiting, seksuele uitbuiting, criminele uitbuiting of gedwongen orgaanverwijdering. De inzet van Nederland is er met het programma Samen tegen mensenhandel op gericht om het aantal slachtoffers te verminderen. De aanpak is complex, omdat je op verschillende terreinen tegelijk moet inzetten om mensenhandel aan te pakken.

Mogelijk stappen
Om mensenhandel die over de grenzen van ons eigen land plaats vindt tegen te gaan, werkt Nederland binnen de Benelux samen met alle partijen die bij kunnen dragen aan het tegengaan van mensenhandel. Met de ondertekening van deze intentieverklaring geven de Benelux landen aan verder na te willen denken over mogelijke stappen die kunnen worden gezet om te onderzoeken hoe slachtoffers van mensenhandel binnen de EU een nog betere bescherming kunnen verkrijgen.

Samenwerking versterken
De samenwerking binnen de Benelux wordt versterkt door uitwisseling van kennis, goede voorbeelden en trends. Hierbij worden ook andere partijen betrokken, zoals NGO’s en hulporganisaties. Ook staat de Benelux open voor het uitbreiden van de samenwerking naar Frankrijk en Duitsland.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Boon Edam

Seagate

Suricat

IQSIGHT

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Wordt een partner