Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

2N

Nenova

Unii

ASIS

Brivo

Seris

Paraat

Lobeco

IQSIGHT

Trigion

Hanwha Vision Europe

Milestone

Crown Security Services

Regio Control Veldt

SmartCell

Akuvox

Sequrix

HID

Alphatronics

Paralax

SmartSD

Supraenet

NIBHV

Eagle Eye Networks

Top Security

MPL

Seagate

HD Security

ARAS

Teletek

Optex

i-Pro

VisionPlatform.ai

Service Centrale Nederland

VVNL

Zevix

Securitas

Kidde Commercial

MOBOTIX

Alarm.com

OSEC

WBN Security

G4S

Centurion

CSL

Connect Security

Multiwacht Security

SMC Alarmcentrale

Eizo

VBN

VEB

IDIS

Synguard

Paxton

Axis Communications

Uniview

VAIBS

CDVI

ASSA ABLOY

SOBA

Ajax Systems

Network Optix

OpenEye

Genetec

Bydemes

LUGN

Advancis

Alarm Meldnet

Van Dusseldorp Training

Distri Company

Masset

Aritech

ADI

Add Secure

VIGI

Secusoft

Traka ASSA ABLOY

Nieuwe algemeen directeur ISS Nederland

23 augustus 2012
Redactie
23:32

Maarten van Engeland is benoemd tot nieuwe directeur voor ISS in Nederland. Hij volgt daarmee Peter van der Vorm op die zijn carrière buiten het concern zal voortzetten.

Maarten van EngelandVan Engeland is een zeer ervaren ISS-manager. Hij is vanaf 2007 directeur van ISS Denemarken geweest. ‘In die functie heeft hij een cruciale rol gespeeld bij de ontwikkeling van het Deense bedrijf, niet alleen voor wat betreft de operationele performance, maar ook wat betreft kwaliteit van dienstverlening en klantgerichtheid. Hij heeft een sterk managementteam gevormd dat leiderschap aan de dag legt met continue focus op medewerkersbetrokkenheid. Dit heeft geresulteerd in een halvering van het personeelsverloop en een bijna net zo grote daling van het verzuim. Maarten van Engeland heeft bovendien ISS Denemarken een sterk imago bezorgd in de Deense markt’, aldus Martin Gaarn Thomsen, regional CEO voor ISS West-Europa.

Van Engeland: ‘Ik verheug mij op de nieuwe uitdagingen en kansen. ISS Denemarken en ISS Nederland hebben veel overeenkomsten, maar er zijn ook belangrijke verschillen. Zo heeft de Nederlandse organisatie meer dan twee keer zoveel medewerkers als de Deense. Het is mijn ambitie om – samen met het managementteam – het Nederlandse bedrijf tot één van de meest succesvolle ondernemingen van Nederland te maken’.

Van Engeland, geboren in Nederland, heeft ervaring in diverse leidinggevende functies bij ISS Denemarken, bij Falck Securitas en bij het vooraanstaande Deense telecombedrijf TDC, waar hij onder meer CEO was voor dochterondernemingen in Letland en Litouwen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

SequriX

IQSIGHT

Suricat

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Distri Company

Wordt een partner