Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eizo

G4S

Uniview

Alphatronics

Service Centrale Nederland

Hanwha Vision Europe

OSEC

Optex

Seagate

Paralax

Gold-IP

Synguard

Trigion

Unii

VIGI

HD Security

i-Pro

VGN Group

Milestone

SMC Alarmcentrale

Teletek

Kidde Commercial

VAIBS

Van Dusseldorp Training

Network Optix

Add Secure

VVNL

MOBOTIX

Masset

ADI

Nenova

CSL

IDIS

Seris

Regio Control Veldt

SmartCell

SOBA

MPL

ARAS

Top Security

Multiwacht Security

ASIS

Paraat

VEB

Genetec

Brivo

LUGN

Eagle Eye Networks

Aritech

Distri Company

Ajax Systems

VisionPlatform.ai

Centurion

Lobeco

CDVI

VBN

HID

2N

Bosch Security Systems

Secusoft

Crown Security Services

Paxton

Advancis

Sequrix

Akuvox

Traka ASSA ABLOY

SmartSD

WBN Security

Bydemes

OpenEye

NIBHV

Hikvision

Alarm Meldnet

ASSA ABLOY

Securitas

Connect Security

Nieuwe beveiliging in iOS 9 van Apple

11 september 2015
Redactie
15:01

De beveiliging van de nieuwe versie van het mobiele besturingssysteem van Apple is onder handen genomen. iOS9 zal volgende week verschijnen.

Apple heeft nieuwe beveiligingsmaatregelen aan iOS 9 toegevoegd. Zo is het twee-factor authenticatieproces verbeterd en is er een verplichting om een sterker wachtwoord van 6 karakters te gebruiken. Twee-factor authenticatie is nu direct aan het besturingssysteem toegevoegd.

Apple IDBij deze verificatie wordt er om een verificatiecode gevraagd wanneer je je in een nieuwe browser of op een nieuw device aanmeldt. Deze code wordt automatisch op je andere Apple devices getoond of naar je telefoon gestuurd.

Ook krijgen gebruikers krijgen na de installatie van een app een waarschuwing dat de app van een niet vertrouwde ontwikkelaar afkomstig is. Om de app te gebruiken moeten ze vervolgens zelf naar instellingen gaan en daar aangeven dat ze de ontwikkelaar vertrouwen. Daarmee kunnen gebruikers niet meer zo snel bevestigen en per ongeluk en een verkeerde app installeren.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Boon Edam

VIGI

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Seagate

Wordt een partner