Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

ARAS

Seagate

Top Security

Milestone

Hikvision

Alphatronics

CDVI

Bosch Security Systems

Paraat

EAL

Teletek

Alarm Meldnet

OSEC

MOBOTIX

Trigion

VVNL

Lobeco

Multiwacht

Oribi ID Solutions

Secusoft

Hanwha Vision Europe

HID

Optex

CSL

Gold-IP

Bydemes

NIBHV

Securitas

Seris

Crown Security Services

Service Centrale Nederland

Centurion

Synguard

Eagle Eye Networks

VBN

Sequrix

Traka ASSA ABLOY

Uniview

SMC Alarmcentrale

VGN Group

Advancis

Genetec

Akuvox

ASSA ABLOY

HD Security

VideoGuard

SmartCell

Paxton

BHVcertificaat.online

G4S

Eizo

Paralax

MPL

Kidde Commercial

Nenova

Ajax Systems

IDIS

Distri Company

2N

Masset

Unii

Connect Security

Aritech

i-Pro

SmartSD

ADI

Regio Control Veldt

Dero Security Products

Network Optix

SOBA

VEB

ASIS

VAIBS

Add Secure

Brivo

Intrasec

Nieuwe designserie beveiligingspoortjes van Boon Edam

26 januari 2015
Redactie
19:36

Boon Edam introduceert een compleet nieuwe designserie beveiligingspoortjes die zorgen voor een vloeiende doorstroom van grote aantallen mensen die een gebouw betreden of door een gebouw bewegen.

In het bedrijfsleven is de traditionele werkdag van 9 tot 5 vervangen door een cultuur van 24 uur per dag, 7 dagen per week. Daarom is een nieuwe visie op gebouwbeveiliging nodig, want deze werkomstandigheden maken het lastig om bij te houden wie, waar en wanneer in het gebouw is. Met het oog op deze veranderende situatie heeft Boon Edam met behulp van nieuwe technologieën en premium materialen de nieuwe Speedlane Lifeline serie ontwikkeld die bestaat uit een collectie vernieuwende en zeer customisable beveiligingspoortjes voor toegangscontrole.
Boon Edam
“Bij het steeds dynamischer worden van de werkomgevingen zien wij dat de behoefte aan beveiligingsmaatregelen ook steeds groter wordt. Daarom zijn wij zaken vanuit een ander perspectief gaan bekijken en hebben we de noodzakelijke stappen voorwaarts gedaan om aan de veranderende eisen tegemoet te komen.” zegt Daan van Beusekom, Product Manager bij Boon Edam.
“Zoals de naam ‘Lifeline’ al aangeeft, gedraagt onze entreeoplossing zich als een interactief product naar de gebruikers. Omdat wij een revolutionair entreemanagementsysteem neer wilden zetten, hebben wij de Speedlane Lifeline serie ontworpen om intuïtief te zijn, om te interacteren met de personen die het product benaderen en om deze personen veilig door het product heen te loodsen naar hun bestemming.”
De nieuwe collectie, die o.a. het rankste toegangscontrolepoortje in de industrie omvat, bestaat uit drie modellen, de Slide, Swing en Open, met elk een reeks van design- en functionele opties. Of er nu een hoger beveiligingsniveau gewenst is of toegangsmogelijkheden voor mindervaliden, elke combinatie is mogelijk. Omdat iedere entreesituatie anders is, is de Lifeline serie modulair opgezet en zeer customisable. De gekozen oplossing is te accentueren door een scala van verschillende kleuren en afwerkingen. Of men nu een statement wilt maken, het entreegebied wil aanpassen aan de huisstijl of een harmonieus interieur wil creëren, de collectie kan volledig worden aangepast aan de laatste design trends. De Speedlane Lifeline serie is eind deze maand leverbaar.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Suricat

Distri Company

Videoguard

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Wordt een partner