Nieuwe DVR’s in de Samsung SRD serie
Samsung voegt 2 nieuwe modellen toe aan de populaire SRD serie digitale recorders, uitgerust met H264.
De SRD-852D en de SRD-1652D, 8- en 16 kanaals recorders, zijn toegevoegd aan de bestaande netwerk DVR’s in de SRD lijn. De complete serie is uitgerust met H264 compressie om uitstekende beeldkwaliteit te garanderen en het netwerk en de opslagcapaciteit te ontzien. De 8-kanaals SRD-852D en de 16-kanaals SRD-1652D, die zeer breed kunnen worden toegepast in de retail, zakelijke- en consumenten markt, kunnen op alle kanalen real-time opnemen in CIF kwaliteit en op geselecteerde kanalen ook in 2-CIF of 4-CIF. Audio kan op 4 kanalen worden opgenomen.
Beide Modellen kunnen door de gebruiker via internet op afstand worden benaderd met een web browser of via iPhone en android smartphone voor het bekijken van live- en opgenomen- beelden. De beelden kunnen worden vastgelegd op de interne harde schijven (maximaal 4). Back-up en exporteren van beelden kan via de ingebouwde DVD-RW en via 2 USB poorten.
Specificaties:
• 500GB HDD
• Real-time opname in CIF
• Netwerktoegang
• Webbased
• DVD-RW
• Net-i
• Gecombineerde BNC- en VGA-uitgang (1280 x 1024)
• Maximaal 4 HDD SATA
• Ingebouwde DVD-brander
• USB-ondersteuning 2.0
• Ingebouwde webviewer
• Export mogelijkheden: AVI, DVR (via DVR afspelen) en SEC (met speler).
Handig voor zowel installateur als eindgebruiker is dat bij beide modellen het paneel aan de achterkant eenvoudig kan worden verwijderd, zodat harde schijven snel en eenvoudig kunnen worden verwisseld zonder dat er kabels losgetrokken hoeven te worden. De recorders zijn verder voorzien van VGA en BNC output en een on-screen display in meerdere talen. De SRD-852D en de SRD-1652D worden geleverd met Samsung’s licentie vrije Net-i viewer software. Ze hebben exact dezelfde gebruikers interface als de andere DVR’s uit de SRD serie, en kunnen dus worden bediend door iedereen die al bekend is met de overige modellen uit de SRD serie.