Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Network Optix

ARAS

Synguard

VAIBS

Trigion

Distri Company

HID

Hanwha Vision Europe

CDVI

Sequrix

Traka ASSA ABLOY

OpenEye

IQSIGHT

Connect Security

SOBA

Seagate

Nenova

Milestone

VisionPlatform.ai

VIGI

Zevix

IDIS

Secusoft

Service Centrale Nederland

Van Dusseldorp Training

Add Secure

Akuvox

Kidde Commercial

Paraat

VBN

Securitas

Alphatronics

Eizo

Multiwacht Security

Optex

Genetec

Centurion

Paxton

Paralax

Masset

CSL

G4S

Eagle Eye Networks

Aritech

2N

VEB

VVNL

Crown Security Services

Lobeco

Alarm Meldnet

MOBOTIX

Brivo

MPL

LUGN

Advancis

ASSA ABLOY

OSEC

Uniview

Ajax Systems

HD Security

Top Security

ADI

SmartSD

ASIS

Supraenet

Regio Control Veldt

SMC Alarmcentrale

Teletek

Unii

NIBHV

i-Pro

SmartCell

WBN Security

Bydemes

Seris

Nieuwe functie voor Serge Coppens d’Eeckenbrugge

10 januari 2021
Redactie
12:09

Serge Coppens d’Eeckenbrugge is nu customer experience director EMEA bij Aritech. Daarvoor bekleedde hij sinds 1998 diverse andere leidinggevende functies bij het bedrijf, dat in de loop der tijden verschillende namen en eigenaren heeft gehad.

De nieuwe functie houdt beheer in van de interactie die de Aritech-divisie heeft met klanten binnen de EMEA-regio, evenals de zorg dat deze interactie consistent wordt uitgevoerd in de hele regio en in overeenstemming met de zakelijke vereisten en volgens de bedrijfsrichtlijnen.
Coppens d’Eeckenbrugge kwam in 1998 als salesmanager in dienst bij het toenmalige GE Security, waar hij opklom tot countrymanager België. Eind 2009 gingen de activiteiten over naar UTC Global Security Products, waar hij countrymanager werd voor Nederland. Sinds april 2019 is Coppens d’Eeckenbrugge daarnaast sales director Benelux, DACH en EEU bij Aritech en dit jaar begon hij als customer experience director EMEA bij het bedrijf.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Distri Company

SequriX

Suricat

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Seagate

IQSIGHT

Wordt een partner