Opent in een nieuw tabblad
Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Add Secure

Alarm.com

VVNL

Lobeco

Nenova

SmartCell

Kidde Commercial

WatchTower

Van Dusseldorp Training

Traka ASSA ABLOY

G4S

IQSIGHT

HD Security

MOBOTIX

Unii

Synguard

Ajax Systems

MPL

SmartSD

Akuvox

ARAS Security

Alarm Meldnet

ASIS

Bydemes

SOBA

NIBHV

ADI

Advancis

OpenEye

Distri Company

Paxton

Axis Communications

Eye Watch Security Group

VIGI

Hanwha Vision Europe

OSEC

Brivo

Connect Security

Paralax

Regio Control Veldt

IDIS

Seagate

Sequrix

Genetec

Intergarde

Crown Security Services

Zevix

Seris

Alphatronics

Securitas

Roskam Groep

VEB

CDVI

WBN Security

VAIBS

2N

Teletek

More2Safety

Aritech

SMC Alarmcentrale

Robin Telecom

Centurion

Multiwacht Security

Secusoft

Optex

Supraenet

247kooi

Masset

Top Security

CSL

LUGN

Milestone

Eizo

Uniview

Paraat

Trigion

HID

ASSA ABLOY

Service Centrale Nederland

Network Optix

Nieuwe generatie beveiligers voor Johan Cruijff ArenA

21 januari 2025
Redactie
14:48

Dankzij een unieke samenwerking tussen Stichting Stewarding Triple A en MBO College Zuidoost (onderdeel van ROC van Amsterdam) krijgen studenten Beveiliging de kans om praktijkervaring op te doen.

Triple A, een initiatief van Ajax en de Johan Cruijff ArenA, leidt stadionbeveiligers intern op volgens de hoogste normen van de KNVB en de UEFA. Deze opleiding vindt plaats op een van de meest dynamische evenementenlocaties van Nederland: een leeromgeving waar studenten ontdekken hoe ze duizenden bezoekers kunnen verwelkomen en tegelijkertijd een veilige sfeer kunnen garanderen. Navid Madani, voorzitter van MBO College Zuidoost, ziet de samenwerking als een waardevolle kans: “Het biedt onze studenten een inspirerende omgeving om hun vaardigheden te ontwikkelen en hun toekomst vorm te geven.”

House of Safety: talentontwikkeling in de veiligheidssector
Deze samenwerking is onderdeel van het initiatief House of Safety, dat als doel heeft de veiligheidssector te versterken en jongeren uit de regio kansen te bieden om door te groeien. Via Triple A worden studenten opgeleid voor verdere carrièremogelijkheden, waaronder een plek bij de Johan Cruijff ArenA. Samen investeren in talent en veiligheid staat hierbij centraal: “De toekomst maken we samen.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

More2Safety

IQSIGHT

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Seagate

Eyewatch Security Group

VIGI

Boon Edam

SequriX

Wordt een partner