Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Unii

Bydemes

Paraat

Advancis

WatchTower

Service Centrale Nederland

Distri Company

Optex

OSEC

Lobeco

Eagle Eye Networks

Add Secure

Paxton

Seris

Multiwacht Security

2N

Masset

Van Dusseldorp Training

Synguard

Ajax Systems

Alphatronics

ADI

Secusoft

Aritech

Roskam Groep

Akuvox

IQSIGHT

More2Safety

IDIS

Regio Control Veldt

Crown Security Services

Eye Watch Security Group

Uniview

WBN Security

Eizo

Supraenet

247kooi

Seagate

SmartSD

VVNL

SOBA

SMC Alarmcentrale

OpenEye

NIBHV

Sequrix

Genetec

HID

Alarm Meldnet

Kidde Commercial

LUGN

CDVI

ASSA ABLOY

Network Optix

Alarm.com

Securitas

Paralax

Traka ASSA ABLOY

CSL

Hanwha Vision Europe

MPL

HD Security

VAIBS

Brivo

G4S

Axis Communications

MOBOTIX

SmartCell

Zevix

Centurion

VIGI

VEB

Nenova

Milestone

Teletek

Connect Security

Trigion

ARAS Security

Top Security

ASIS

Nieuwe normen voor particuliere beveiligers

19 januari 2016
Redactie
20:24

NEN organiseert donderdagochtend 11 februari een informatiebijeenkomst over de ontwikkeling van Europese normen op het gebied van Private Security Services. Belanghebbenden zijn van harte uitgenodigd om deel te nemen.

Recent is een nieuwe technische Europese commissie ‘Private Security Services’ (CEN/TC 439) opgericht om normen en specificaties met betrekking tot verschillende vormen van particuliere en civiele veiligheidsdiensten te ontwikkelen.
Bedrijven en overheidsinstanties maken steeds meer gebruik van particuliere beveiligingsbedrijven om de veiligheid te waarborgen. Handvatten ontbreken volgens NEN echter om te bepalen aan welke eisen de beveiligingsbedrijven en hun personeel dienen te voldoen. Het opstellen van normen ondersteunt de toegenomen professionalisering van beveiligers en de verspreiding van ‘best practices’ onder aanbieders van particuliere beveiligingsdiensten, aldus het normalisatie-instituut.

Informatiebijeenkomst
Nederlandse belanghebbenden die interesse hebben in de Europese normen op het gebied van Private Security Services en daar een inhoudelijke bijdrage aan willen leveren zijn van harte uitgenodigd om deel te nemen aan de informatiebijeenkomst. Tijdens deze bijeenkomst worden deelnemers geïnformeerd over de voorgestelde scope van de nieuwe Europese commissie en de op te stellen normen, wordt geïnventariseerd welke deelnemers betrokken willen zijn bij de verdere ontwikkeling van de Europese normen binnen de nieuwe commissie, wordt overlegd over de meest passende vorm om de Nederlandse inbreng in de Europese commissie te organiseren en is er ruimte voor discussie met betrekking tot de scope van de nieuwe Europese normcommissie.

Meer informatie en aanmelden
De bijeenkomst vindt plaats op donderdagochtend 11 februari bij NEN in Delft. Er zijn geen kosten aan de bijeenkomst verbonden.
Voor vragen over deze bijeenkomst kunt u contact opnemen met Debora van der Tas, consultant Milieu & Maatschappij, [email protected], (015) 2 690 303.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Eye Watch Security Group

Boon Edam

More2Safety

VIGI

Seagate

IQSIGHT

Suricat

Distri Company

SequriX

Wordt een partner