Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Genetec

Alarm Meldnet

BHVcertificaat.online

i-Pro

Securitas

Network Optix

Centurion

Service Centrale Nederland

PG Security Systems

Connect Security

HD Security

G4S

Oribi ID Solutions

Eizo

Secusoft

Advancis

Ajax Systems

Hanwha Vision Europe

Alphatronics

SmartCell

Milestone

IDIS

ASIS

VEB

VideoGuard

VVNL

Aritech

VGN Group

Unii

Intrasec

SMC Alarmcentrale

NetworxConnect

EAL

Lobeco

Uniview

Dero Security Products

Distri Company

Seagate

Kidde Commercial

Multiwacht

Brivo

Bydemes

Eagle Eye Networks

ADI

Gold-IP

Bosch Security Systems

Top Security

ARAS

OSEC

HID

Seris

VBN

Hikvision

Masset

Add Secure

Regio Control Veldt

MOBOTIX

SmartSD

2N

SOBA

Sequrix

Paxton

CSL

Trigion

Optex

Avigilon Alta

Paraat

Traka ASSA ABLOY

Nenova

Crown Security Services

ASSA ABLOY

CDVI

NIBHV

Akuvox

VAIBS

Niscayah genomineerd voor Cisco Innovation Awards

14 januari 2010
Redactie
21:22

Op Networkers tijdens Cisco Live!, dat van 25-28 januari 2010 plaatsvindt in Barcelona, reikt Cisco de Innovation Awards uit aan Europese bedrijven die buitengewone prestaties hebben geleverd in de ontwikkeling en implementatie van innovatieve oplossingen en technologieën.

Voor deze awards zijn drie Nederlandse bedrijven genomineerd: Defensie C2 support center voor de mobility award, InTouch voor SP service offering award en Niscayah/Electrabel voor de video solutions award. De finale vindt plaats tijdens een diner op 26 januari 2010 tijdens Networkers.

Niscayah is samen met energieleverancier Electrabel genomineerd voor het meest innovatieve video solutions project. Electrabel bouwt een nieuw energiebedrijf in de Rotterdamse haven waarvoor een betrouwbare fysieke beveiligingsoplossing noodzakelijk is, zowel gedurende de bouw, als op het moment dat het bedrijf operationeel is. Cisco heeft in samenwerking met Niscayah een beveiligingssysteem ingericht, volledig gebaseerd op IP, waarbij sprake is van 100 procent integratie tussen het netwerk, de hardware en software en de fysieke beveiligingsoplossingen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Videoguard

Seagate

Suricat

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Wordt een partner