Nog geen investeringen voor aantrekkelijker vak beveiliger
De werkgevers vertegenwoordigd in de VPB hebben sinds de start van de onderhandelingen voor een nieuwe cao Particuliere Beveiliging als uitgangspunt dat het aantrekkelijker moet worden om in de beveiligingsbranche te werken.
Met een hoge uitstroom van beveiligers, de vele vacatures die er zijn in een krappe arbeidsmarkt vindt FNV Bondgenoten dat er meer beveiligers op de werkvloer moeten komen, zodat de werkdruk verlaagd kan worden. Daarmee wordt ook het ziekteverzuim bestreden. Dit kan dan zorgen voor betere roosters, omdat er dan minder gaten vallen die de huidige beveiligers nu moeten opvullen.
Het vak van beveiliger moet hiermee voor een aantrekkelijkere beveiligingsbranche zorgen. Dit uitgangspunt blijkt echter nog niet uit de voorstellen van de werkgevers volgens FNV Bondgenoten.
Link: www.cao.nl






































































































