Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eye Watch Security Group

Paxton

Alphatronics

Add Secure

SMC Alarmcentrale

VEB

Roskam Groep

Lobeco

Eizo

Paraat

ASSA ABLOY

Alarm Meldnet

Uniview

ARAS Security

VIGI

Van Dusseldorp Training

IQSIGHT

Genetec

LUGN

OpenEye

ASIS

Optex

SOBA

Advancis

Sequrix

IDIS

ADI

Unii

Securitas

Centurion

2N

VVNL

Trigion

Seris

247kooi

WBN Security

NIBHV

Paralax

WatchTower

G4S

Alarm.com

Network Optix

Supraenet

MOBOTIX

Milestone

Bydemes

Multiwacht Security

Teletek

Synguard

Akuvox

Brivo

Masset

Eagle Eye Networks

Nenova

CSL

Connect Security

Traka ASSA ABLOY

Axis Communications

OSEC

Seagate

VAIBS

Distri Company

MPL

Secusoft

HID

HD Security

Kidde Commercial

Ajax Systems

Crown Security Services

Top Security

Service Centrale Nederland

SmartCell

Hanwha Vision Europe

Zevix

More2Safety

Aritech

SmartSD

Regio Control Veldt

CDVI

Omvang hack Amerikaanse overheid groter dan gedacht

15 juni 2015
Redactie
05:32

Hackers zouden bij een inbraak op een datacentrum van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Zaken de gegevens van maximaal 14 miljoen voormalige en huidige ambtenaren hebben buitgemaakt.
White HouseDat is aanmerkelijk meer dan wat de overheid zelf inschatte, eerder liet deze nog weten dat er gegevens van ongeveer 4 miljoen mensen zijn gestolen.

Het gaat daarbij om mensen die voor de overheid hebben gewerkt of daar nu nog werken, en voor hun baan een achtergrondonderzoek hebben ondergaan. Dat betekent dat over hen persoonlijke informatie is verzameld om te bepalen of zij geschikt zijn voor een overheidsfunctie; die informatie is waarschijnlijk in handen van hackers gekomen. De vroegste gegevens stammen al uit de jaren 80. De hack maakt het waarschijnlijk voor veel Amerikaanse medewerkers die betrokken zijn bij het vergaren van inlichtingen moeilijk om hun werk te doen.

In een verklaring stelt het Witte Huis dat onderzoekers hebben vastgesteld dat met een “zeer hoge mate van zekerheid” de systemen die voor de achtergrondcontroles van huidige, voormalige en toekomstige ambtenaren worden gebruikt zijn gecompromitteerd en er data is gestolen, zegt Associated Press.

 

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

IQSIGHT

Seagate

Eyewatch Security Group

Boon Edam

SequriX

More2Safety

Suricat

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Wordt een partner