Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VAIBS

SmartSD

Gold-IP

Brivo

Hikvision

VEB

Intrasec

Top Security

MOBOTIX

Optex

Crown Security Services

Seris

Alphatronics

2N

Akuvox

CDVI

MPL

Distri Company

Hanwha Vision Europe

Securitas

Bydemes

HID

Genetec

G4S

SmartCell

Service Centrale Nederland

VBN

VVNL

ARAS

i-Pro

Ajax Systems

VideoGuard

Kidde Commercial

Teletek

Regio Control Veldt

Aritech

Sequrix

Synguard

Oribi ID Solutions

BHVcertificaat.online

OSEC

OpenEye

NIBHV

Uniview

Traka ASSA ABLOY

Masset

VisionPlatform.ai

Milestone

Secusoft

SMC Alarmcentrale

Unii

ASIS

Bosch Security Systems

Trigion

Lobeco

Eizo

SOBA

LUGN

Multiwacht

VGN Group

Centurion

HD Security

Dero Security Products

Advancis

Nenova

Seagate

Paxton

IDIS

CSL

Add Secure

Alarm Meldnet

ADI

Paralax

Paraat

Connect Security

ASSA ABLOY

Network Optix

Eagle Eye Networks

ONVIF start werkgroep voor standaardisering metadata

20 december 2023
Redactie
15:30

ONVIF, het open industrieforum dat gestandaardiseerde communicatie tussen IP-gebaseerde fysieke beveiligingsproducten ondersteunt, kondigt een overeenkomst aan met de Open Security & Safety Alliance (OSSA®) om de ontwikkeling van data-ontologie over te nemen en metadataspecificaties. Het initiatief zal worden voortgezet onder een nieuwe ONVIF-metadatawerkgroep.

De nieuwe ONVIF-metadatawerkgroep richt zich op het ontwikkelen van gestandaardiseerde manieren om de context te beschrijven waarin interessante objecten in vastgelegde video verschijnen. Dit werk stelt de fysieke beveiligingsindustrie in staat om eenvoudig gegevens te delen en te gebruiken die zijn gegenereerd door analysetoepassingen die op IoT-apparaten draaien, zoals camera’s, voor beveiligings- en analytische doeleinden.
ONVIF is verheugd om op dit platform voort te bouwen om ervoor te zorgen dat beschrijvende en gedetailleerde gegevens die worden gegenereerd door ONVIF-conforme producten kunnen worden gebruikt in bewakingssystemen en elders”, aldus Leo Levit, voorzitter van de ONVIF-stuurgroep. “We moedigen ONVIF Full- en Contributing-leden en hun geregistreerde partners aan om zich aan te sluiten bij de nieuwe metadatawerkgroep en bij te dragen aan dit initiatief.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Distri Company

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Suricat

Videoguard

Wordt een partner