Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Centurion

IDIS

Masset

Nenova

ASSA ABLOY

Connect Security

ADI

SmartCell

Synguard

Trigion

VVNL

CDVI

Multiwacht Security

ASIS

i-Pro

Eagle Eye Networks

Network Optix

Hikvision

SmartSD

Alarm Meldnet

Advancis

Top Security

VAIBS

G4S

VBN

VGN Group

HID

Bosch Security Systems

Lobeco

LUGN

Seris

Kidde Commercial

Akuvox

Teletek

Paxton

Regio Control Veldt

ARAS

NIBHV

Paraat

Service Centrale Nederland

Gold-IP

HD Security

WBN Security

Uniview

OSEC

Paralax

MOBOTIX

Genetec

VEB

Distri Company

Eizo

Alphatronics

Secusoft

Unii

Milestone

MPL

Bydemes

VisionPlatform.ai

Securitas

Hanwha Vision Europe

SOBA

OpenEye

Add Secure

VIGI

Aritech

Brivo

Van Dusseldorp Training

Seagate

Ajax Systems

SMC Alarmcentrale

Sequrix

Optex

Crown Security Services

2N

CSL

Traka ASSA ABLOY

Oplichters doen zich voor als politieagenten

29 augustus 2023
Redactie
05:46

Politie Oost-Nederland ontving de afgelopen dagen meerdere meldingen over oplichters die zich voordoen als nepagenten. Deze oplichters nemen telefonisch contact op met ouderen in de regio’s Beuningen, Ede en Heelsum. Om vervolgens contant geld, sierraden en andere waardevolle spullen bij hen op te halen.

De oplichters leggen het eerste contact vaak telefonisch met een smoes: ze stellen zich voor als politieagenten en kunnen zelfs de naam en het adres van de slachtoffers noemen. Vervolgens vragen ze of de slachtoffers contant geld of sieraden in huis hebben en informeren ze naar de waarde hiervan. Ze doen alsof ze deze persoonlijk komen ophalen.

Smoes
De politie zegt dat het belangrijk is om te weten dat zij nooit telefonisch naar deze informatie zal vragen. Deze oplichters zijn uit op persoonlijke bezittingen en gebruiken deze oneerlijke smoes om ouderen te misleiden. Het advies is om niet in te gaan op dit gesprek en direct op te hangen. Wie een dergelijk telefoontje ontvangt, wordt verzocht contact op te nemen met de politie via het telefoonnummer 0900 8844.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Suricat

Boon Edam

Seagate

SequriX

VIGI

Wordt een partner