Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Seris

Network Optix

Masset

VGN Group

Dero Security Products

i-Pro

Centurion

MOBOTIX

BHVcertificaat.online

Seagate

Akuvox

NIBHV

VideoGuard

Brivo

Secusoft

VVNL

Gold-IP

VEB

CDVI

Aritech

VAIBS

SmartSD

Eizo

HID

Genetec

SOBA

CSL

Nenova

Lobeco

Teletek

Regio Control Veldt

Sequrix

Milestone

G4S

ASIS

Paraat

2N

Paralax

ASSA ABLOY

OSEC

Synguard

Crown Security Services

Bydemes

Unii

Kidde Commercial

Hikvision

Intrasec

Oribi ID Solutions

ARAS

Optex

ADI

Alphatronics

Connect Security

Eagle Eye Networks

IDIS

EAL

Uniview

VBN

Bosch Security Systems

HD Security

Multiwacht

Top Security

Distri Company

Paxton

SmartCell

Trigion

Securitas

Service Centrale Nederland

Ajax Systems

Add Secure

Traka ASSA ABLOY

Advancis

Alarm Meldnet

Hanwha Vision Europe

SMC Alarmcentrale

Overname Mobotix-distributeur CNI Europe

8 januari 2009
Redactie
01:10

CNI Europe is op 1 januari 2009 via een Management Buy-In eigendom geworden van Aart Beukers en Jan Vollaers. Dit bedrijf is vooral bekend als distributeur van hoge resolutie IP-camera’s van Mobotix.

Beukers (47) heeft als adviseur jarenlang organisaties begeleid bij de selectie en het gebruik van beveiligingsinstallaties. Daarnaast is hij eigenaar van Eye-D Security Experts, een opleider op het gebied van veiligheid in openbaar en semi openbaar gebied. Vollaers (49) heeft bij een aantal internationaal opererende ondernemingen directiefuncties vervuld. Binnen de nieuwe directie van CNI Europe is Beukers verantwoordelijk voor alle commerciële zaken, terwijl Vollaers de administratie, logistiek en techniek voor zijn rekening neemt.

“CNI Europe is een bedrijf met veel potentie maar te weinig managementervaring om alle marktkansen te benutten”, zegt Beukers. “Die potentie blijkt zowel uit de circa 50% omzetgroei die Mobotix jaarlijks realiseert als uit recente prognoses van IMS Research. Met de kennis en ervaring van Jan en mij op zowel beveiliging- als managementgebied gaan wij het bedrijf de komende jaren verder uitbouwen. Hoewel CNI Europe momenteel al Mobotix’s meest succesvolle distributiepartner is, zijn er nog veel nieuwe toepassings-gebieden voor hoge resolutie IP-camera’s. Bijvoorbeeld in entertainment, logistiek, onderwijs, procesbewaking en zorgverlening. Uiteraard is onze Management Buy-In in goed overleg met de directie van Mobotix AG in Kaiserslautern uitgevoerd”.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Seagate

Videoguard

Distri Company

Boon Edam

Suricat

Wordt een partner