Patrick Elferink naar Fortus

Patrick Elferink is bij distributeur Fortus in Ridderkerk sinds kort werkzaam als accountmanager voor de regio Zuid-Oost Nederland. Hij brengt ruim 25 jaar verkoopervaring mee en is sinds 2022 actief in de technische beveiligingssector.
Bas Sterk, commercieel directeur bij Fortus (v/h PG Security Systems), zegt installateurs nog beter van dienst te willen zijn. “En waar begint dat? Bij het neerzetten van een ijzersterk team. In de razendsnel veranderende beveiligingswereld gaat het niet meer alleen om een goede verkoper zijn. Het is vooral belangrijk om projecten te kunnen begeleiden én de installateur te laten zien dat hij er écht toe doet.”
Daarom is Patrick Elferink toegevoegd aan het team – geen onbekende in security-land. Drie jaar lang werkte hij met veel plezier bij ADI, waar hij zich helemaal op zijn plek voelde. Een overstap leek ‘kansloos’, maar toen Bas Sterk hem een aanbod deed, kon hij dat niet weerstaan. Elferink is nu verantwoordelijk als accountmanager voor de regio Zuid-Oost Nederland. Hier kan hij niet alleen laten zien wat écht goed relatiebeheer inhoudt, maar ook meer leidinggeven en verantwoording dragen – zeker voor het nieuwe team dat in 2026 wordt neergezet. Wat eerst ‘kansloos’ leek, veranderde zo in een nieuwe carrière, aldus Sterk. Elferink omschrijft zijn aanpak met één duidelijke regel: “Doe wat je zegt én zeg wat je doet.” En Fortus? Zij zijn ontzettend blij met hun nieuwe aanwinst.







































































































