Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

HD Security

Crown Security Services

Securitas

SmartCell

i-Pro

Bosch Security Systems

VisionPlatform.ai

SOBA

Paxton

Trigion

Sequrix

Multiwacht Security

LUGN

Eizo

Alphatronics

VVNL

Masset

MPL

ASIS

Genetec

Lobeco

Centurion

Synguard

Service Centrale Nederland

2N

ARAS

NIBHV

Aritech

ASSA ABLOY

ADI

Teletek

Connect Security

Unii

WBN Security

Ajax Systems

Distri Company

IDIS

Uniview

G4S

OSEC

SMC Alarmcentrale

VIGI

Kidde Commercial

HID

Akuvox

Paraat

VEB

Regio Control Veldt

Top Security

Seagate

SmartSD

OpenEye

CDVI

Hanwha Vision Europe

Supraenet

Alarm Meldnet

Van Dusseldorp Training

Nenova

Seris

Eagle Eye Networks

Bydemes

Add Secure

Secusoft

Traka ASSA ABLOY

CSL

Milestone

VAIBS

MOBOTIX

Paralax

Network Optix

Brivo

Advancis

Optex

VBN

Patrick van den Brink nieuwe directeur CCV

16 september 2014
Redactie
15:27

Op 1 december treedt Patrick van den Brink als directeur in dienst bij het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid (CCV) in Utrecht. Hij volgt daarmee Onno Peer op die deze functie de afgelopen drie jaar vervulde.

Patrick van den BrinkIn Van den Brink heeft het CCV een directeur met ruime politiek-bestuurlijke ervaring, grote betrokkenheid met en kennis van het veiligheidsdomein.

“Veiligheid is het fundament van de samenleving,” zegt Van den Brink. “Vanuit mijn functie van burgemeester weet ik wat er op dat terrein speelt. Die kennis en ervaring neem ik mee naar het CCV. Daarbij maak ik met plezier gebruik van mijn bestaande netwerk en maak ik graag kennis met nieuwe en vertrouwde partners in dit veld, zodat we snel kunnen inspelen op wensen vanuit de praktijk. Zowel in de private sector als ook in de (semi-)publieke. Zodat we elkaar kunnen versterken en nauw kunnen samenwerken aan een veilige samenleving.”

Patrick van den Brink heeft ruime ervaring als lokaal bestuurder. Sinds mei 2007 is hij burgemeester van IJsselstein. Daarvoor was hij wethouder en loco-burgemeester van de gemeente Hilversum. Van den Brink bekleedde na zijn studie Bedrijfseconomie diverse functies, zo heeft hij lesgegeven aan de voorloper van de Politieacademie, was hij sociaal rechercheur bij de Sociale Dienst Amsterdam, financieel specialist bij het Landelijk Rechercheteam en manager van de afdeling Forensic Services van Deloitte & Touche.

Het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid (CCV) versterkt gemeenten bij de bestuurlijke aanpak van georganiseerde criminaliteit, bij het verbeteren van integrale veiligheid en stimuleren naleving en toezicht op wet- en regelgeving. Het biedt de private, semipublieke en publieke sector een integrale aanpak van veiligheids- en leefbaarheidsproblemen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Suricat

VIGI

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Boon Edam

Distri Company

IQSIGHT

Wordt een partner