Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VBN

Seagate

Eagle Eye Networks

Service Centrale Nederland

Milestone

Oribi ID Solutions

Regio Control Veldt

SmartCell

Trigion

Bydemes

Paraat

Traka ASSA ABLOY

Hikvision

Alphatronics

G4S

Intrasec

HD Security

Masset

VisionPlatform.ai

Synguard

Network Optix

Brivo

Securitas

IDIS

VideoGuard

Alarm Meldnet

Dero Security Products

Hanwha Vision Europe

CSL

ASSA ABLOY

Uniview

SMC Alarmcentrale

Bosch Security Systems

Unii

ARAS

VEB

Paxton

Akuvox

Add Secure

LUGN

BHVcertificaat.online

Lobeco

Secusoft

Aritech

ASIS

Crown Security Services

NIBHV

SmartSD

CDVI

Ajax Systems

2N

Nenova

VVNL

Centurion

Multiwacht

ADI

Teletek

Seris

i-Pro

MOBOTIX

Kidde Commercial

Sequrix

HID

Paralax

Top Security

Advancis

Optex

Connect Security

VAIBS

Gold-IP

Distri Company

MPL

VGN Group

SOBA

Genetec

EAL

Eizo

OSEC

Paxton brengt fraai toegangspaneel met persoonlijke ’touch’

3 april 2017
Redactie
07:06

Met het Net2 Entry Touch Panel brengt Paxton een fraai en vrij configureerbaar bedienpaneel voor toegangsbeheer en deurintercom. Op het 7″ beeldscherm kan onder andere het bedrijfslogo van de gebruiker worden weergegeven.

Dankzij het 7’’ kleuren touchscreen met personaliseerbare opties is het paneel te gebruiken voor meerdere locaties en toepassingen. Ook is goed nagedacht over de gebruikersvriendelijkheid. Via de dynamische zoekfunctie is eenvoudig naar gebruikers te zoeken en bezoekers zijn snel en makkelijk te herkennen, doordat aan het adresboek foto’s kunnen worden toegevoegd. Ook kan de gebruiker een eigen foto plaatsen op het welkomstscherm. Verder is het paneel te personaliseren door een van de negen thema’s te selecteren. Bijzonder is dat het paneel beschikt over een ringleidingaansluiting voor gebruikers met een gehoorapparaat. Verder zorgen ruisonderdrukking voor heldere audio in drukke gebieden en hoog contrast voor verbeterde leesbaarheid.

Eenvoudig te integreren
Het Net2 Entry Touch Panel is vanzelfsprekend eenvoudig te integreren in bestaande Net2 Entry-systemen. Gewoon een kwestie van plug & play. Handig daarbij is de optie ‘groeperen’. Daarmee is een oproep te maken op een locatie met meerdere gebouwen. Het paneel is leverbaar in versies voor inbouw, opbouw en opbouw met een regenkap. Dankzij het duurzaam en chemisch versterkte glas en een anti-reflectiecoating is het paneel onder alle omstandigheden goed te gebruiken. Zelfs in de volle zon.
Voor meer informatie over het nieuwe Net2 Entry Touch Paneel kunt u terecht op de website van Paxton.

Paxton winnaar van de IF Design Award 2017!
Paxton mag zich met het nieuwe touch panel de trotse winnaar noemen van de IF Design Award 2017! Deze staat bekend als het International Forum Design in Duitsland.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Videoguard

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Distri Company

Boon Edam

Seagate

Wordt een partner