Paxton komt met veelzijdige binnenpost met video

Paxton introduceert de Entry Standaard-monitor met hoorn. Deze heeft een slim en simpel ontwerp met een 4,3 inch capacitief touchscreen. De interface is te personaliseren door één van de veertien thema’s te kiezen of één van de twee screensavers.
De binnenpost is leverbaar met en zonder hoorn en kan handsfree gebruikt worden of door middel van de hoorn voor het voeren van een privégesprek. De Entry Standaard-monitor heeft een elegant en stijlvol design en kan zowel aan de muur als op de los verkrijgbare bureaustandaard worden gemonteerd.
Videobericht
De monitor bevat een video voicemail-functie waarmee een bezoeker een videobericht kan achterlaten wanneer de bewoner niet beschikbaar is. Als de bewoner niet gestoord wil worden kan hij op de binnenpost de niet storen-modus inschakelen zodat de oproep niet doorgegeven wordt. Het is ook mogelijk om de niet storen-modus volgens een schema in te stellen. De twee configureerbare actieknoppen kunnen gebruikt worden om twee uitgangen aan te sturen of om verschillende acties binnen het Net2 toegangssysteem te starten. De binnenpost is tevens voorzien van een potentiaalvrij relais, waardoor het mogelijk is om een externe zoemer of flitser aan te sturen tijdens een oproep en een deurbel drukker ingang.
Installatie
Omdat er maar één kabel nodig is tussen binnenpost, buitenpost en controller is het systeem zeer eenvoudig te installeren. Entry maakt gebruik van standaard Cat5-bekabeling en communiceert ook over een aanwezig IP-netwerk. De auto detect-functie zorgt dat de modules elkaar herkennen, waardoor geen specialistische kennis nodig is. Om het beheer van grotere installaties nog eenvoudiger te maken en gegevens in de binnenposten en buitenposten te wijzigen, is de gratis Entry Configuration Utility beschikbaar.
Werking
Entry is een eenvoudige beveiligingsoplossing, waarmee een bezoeker via audio en video op de binnenpost is te identificeren voordat daadwerkelijk toegang verleend wordt tot het gebouw. Met één druk op de knop is eenvoudig vanaf de binnenpost de deur te openen. Entry is een deurintercomsysteem dat zowel standalone of in combinatie met het Paxton10 en Net2 toegangssysteem kan functioneren. Paxton adviseert om minimaal versie 2.20 van de Entry Configuration Utility te gebruiken voor de juiste werking van het Entry deurintercom-systeem. De Entry Standaard binnenposten zijn voorzien van een uitgang voor het aansturen van een extra bel of lamp tijdens een oproep en een deurbel drukker ingang.
Meer informatie is te vinden op de website. Ook vinden op vrijdag 24 april, woensdag 29 april en woensdag 6 mei webinars plaats over dit nieuwe product. Inschrijven kan via deze link.







































































































