Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

ARAS

NIBHV

Hanwha Vision Europe

OSEC

VisionPlatform.ai

G4S

Add Secure

Regio Control Veldt

ASIS

Synguard

Eizo

SmartCell

Advancis

Traka ASSA ABLOY

HD Security

Kidde Commercial

Ajax Systems

Paxton

Milestone

Akuvox

Multiwacht Security

VVNL

Top Security

Secusoft

Securitas

MOBOTIX

Distri Company

i-Pro

Centurion

Paraat

2N

Teletek

SmartSD

Seagate

Sequrix

Genetec

Network Optix

HID

Alarm Meldnet

ADI

CDVI

Masset

Aritech

Van Dusseldorp Training

Seris

WBN Security

VAIBS

VEB

Uniview

Lobeco

MPL

LUGN

Crown Security Services

SOBA

ASSA ABLOY

Alphatronics

Bosch Security Systems

Nenova

IDIS

Unii

Supraenet

VIGI

VBN

CSL

OpenEye

Optex

Paralax

Brivo

Service Centrale Nederland

Connect Security

Eagle Eye Networks

Bydemes

Trigion

SMC Alarmcentrale

Politie blijft speuren naar relschoppers

2 februari 2021
Redactie
08:06

De politie heeft opnieuw beelden verspreid van personen die betrokken waren bij de rellen en plunderingen van vorige week. De beelden leiden tot vele tips en aanhoudingen. Wie herkend wordt als plunderaar van een winkel kan opdraaien voor de volledige schade.

Niet alleen plunderaars worden gezocht. De politie richt zich ook op personen die tijdens de rellen stenen hebben gegooid naar de mobiele eenheid. Verschillende verontwaardigde burgers hebben de rellen gefilmd en hun beelden naar de politie gestuurd. Die probeert de relschoppers te identificeren en roept daarbij ook de hulp van het publiek in. Onder andere door de beelden te verspreiden via opsporingsprogramma’s op televisie.

Schade op daders verhalen
Goede beelden komen van camera’s in de geplunderde winkels. Duidelijk is te zien dat men vooral zoveel mogelijk probeerde te vernielen. Verzekeraars hebben inmiddels afgesproken de gedupeerde winkeliers schadeloos te stellen en er is veel geld ingezameld door burgers om slecht verzekerde ondernemers te helpen. De verzekeraars hebben ook al aangegeven de schade zoveel mogelijk op de daders te zullen verhalen. Om dat te vergemakkelijken heeft het Openbaar Ministerie al beslag gelegd op bezittingen van verdachten, zoals auto’s en scooters.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

IQSIGHT

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Suricat

VIGI

SequriX

Boon Edam

Distri Company

Wordt een partner