Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OSEC

CDVI

Kidde Commercial

Connect Security

Securitas

VGN Group

Distri Company

Masset

Crown Security Services

SmartSD

Eizo

Alphatronics

Ajax Systems

Genetec

HID

Centurion

i-Pro

IDIS

Nenova

NetworxConnect

Paraat

Dero Security Products

BHVcertificaat.online

VEB

G4S

Sequrix

Top Security

Akuvox

VVNL

Milestone

EAL

Multiwacht

Advancis

CSL

Alarm Meldnet

Synguard

Network Optix

Trigion

Traka ASSA ABLOY

2N

HD Security

VBN

ADI

Paxton

Add Secure

MOBOTIX

ARAS

Intrasec

Optex

Brivo

Seagate

VideoGuard

ASIS

Uniview

SOBA

Unii

ASSA ABLOY

Oribi ID Solutions

NIBHV

Gold-IP

Avigilon Alta

Regio Control Veldt

Bydemes

Secusoft

Lobeco

SMC Alarmcentrale

Eagle Eye Networks

SmartCell

Bosch Security Systems

Hikvision

Seris

VAIBS

Aritech

Service Centrale Nederland

Hanwha Vision Europe

Politie spoort eigenaren gestolen telefoons op

3 maart 2025
Redactie
08:20

Dankzij oplettende omstanders en gemeentelijke handhavers kon de politie in de Barkstraat in Tilburg een 25-jarige man uit Roemenië aanhouden. Hij wordt verdacht van diefstal of heling van meerdere mobiele telefoons tijdens de carnavalsdrukte. Bijna alle gestolen toestellen zijn inmiddels terug bij hun rechtmatige eigenaren.

De politie kwam de verdachte op het spoor toen rond 22.45 uur meerdere mensen zich bij agenten en handhavers meldden met de melding dat hun telefoon was gestolen. Eén van de slachtoffers gebruikte een volgapp en leidde de politie naar de omgeving van de Clercxstraat. Daar zagen agenten een man die bij het zien van de politie op de vlucht sloeg. Hij kon echter in de Barkstraat worden staande gehouden. Tijdens zijn vlucht had hij een tas weggegooid met daarin vijftien mobiele telefoons. De verdachte werd direct gearresteerd op verdenking van diefstal of heling.

Eigenaren achterhaald
Ter plaatse konden agenten al enkele eigenaren achterhalen. Op zondag publiceerde de politie van het basisteam Tilburg-Centrum een foto van de telefoonhoesjes op social media. Dit leidde ertoe dat nog eens zeven eigenaren zich meldden. Momenteel wordt alleen de eigenaar van één laatste telefoon nog gezocht. De verdachte is in verzekering gesteld en blijft voorlopig vastzitten. De politie benadrukt het belang van het gebruik van tracking-apps en oproept om waardevolle spullen goed in de gaten te houden.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Videoguard

Seagate

SequriX

Boon Edam

Suricat

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner