Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eizo

Lobeco

Distri Company

ASSA ABLOY

Seris

WBN Security

Advancis

Service Centrale Nederland

HD Security

Kidde Commercial

OSEC

Van Dusseldorp Training

Alphatronics

Multiwacht Security

Traka ASSA ABLOY

CSL

Hanwha Vision Europe

Unii

ASIS

Centurion

SmartSD

Milestone

Ajax Systems

Trigion

MPL

Gold-IP

Regio Control Veldt

IDIS

SMC Alarmcentrale

Paralax

OpenEye

Eagle Eye Networks

VGN Group

ADI

VEB

Genetec

Bydemes

i-Pro

VAIBS

VIGI

SmartCell

Uniview

HID

Optex

Brivo

Paraat

Teletek

Network Optix

Sequrix

Crown Security Services

Bosch Security Systems

CDVI

Alarm Meldnet

Add Secure

Paxton

Secusoft

Synguard

Connect Security

VisionPlatform.ai

Akuvox

VVNL

VBN

2N

Masset

G4S

NIBHV

LUGN

SOBA

Nenova

Seagate

Securitas

ARAS

Aritech

Top Security

MOBOTIX

Hikvision

Politie spoort eigenaren gestolen telefoons op

3 maart 2025
Redactie
08:20

Dankzij oplettende omstanders en gemeentelijke handhavers kon de politie in de Barkstraat in Tilburg een 25-jarige man uit Roemenië aanhouden. Hij wordt verdacht van diefstal of heling van meerdere mobiele telefoons tijdens de carnavalsdrukte. Bijna alle gestolen toestellen zijn inmiddels terug bij hun rechtmatige eigenaren.

De politie kwam de verdachte op het spoor toen rond 22.45 uur meerdere mensen zich bij agenten en handhavers meldden met de melding dat hun telefoon was gestolen. Eén van de slachtoffers gebruikte een volgapp en leidde de politie naar de omgeving van de Clercxstraat. Daar zagen agenten een man die bij het zien van de politie op de vlucht sloeg. Hij kon echter in de Barkstraat worden staande gehouden. Tijdens zijn vlucht had hij een tas weggegooid met daarin vijftien mobiele telefoons. De verdachte werd direct gearresteerd op verdenking van diefstal of heling.

Eigenaren achterhaald
Ter plaatse konden agenten al enkele eigenaren achterhalen. Op zondag publiceerde de politie van het basisteam Tilburg-Centrum een foto van de telefoonhoesjes op social media. Dit leidde ertoe dat nog eens zeven eigenaren zich meldden. Momenteel wordt alleen de eigenaar van één laatste telefoon nog gezocht. De verdachte is in verzekering gesteld en blijft voorlopig vastzitten. De politie benadrukt het belang van het gebruik van tracking-apps en oproept om waardevolle spullen goed in de gaten te houden.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Seagate

Suricat

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Distri Company

SequriX

Wordt een partner