Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Teletek

Genetec

Synguard

Unii

WatchTower

Distri Company

MPL

Trigion

Uniview

ADI

LUGN

Multiwacht Security

Brivo

Aritech

Zevix

Kidde Commercial

VIGI

Connect Security

Lobeco

Seris

Bydemes

SMC Alarmcentrale

OSEC

CSL

Van Dusseldorp Training

Optex

Network Optix

CDVI

ASIS

NIBHV

SOBA

ARAS Security

MOBOTIX

Regio Control Veldt

Top Security

G4S

VAIBS

SmartCell

Milestone

HID

Nenova

2N

OpenEye

Alphatronics

Paralax

Securitas

VEB

Masset

Advancis

Secusoft

Eizo

Sequrix

Traka ASSA ABLOY

IQSIGHT

Paraat

Axis Communications

HD Security

Add Secure

Alarm.com

Seagate

Service Centrale Nederland

VVNL

Hanwha Vision Europe

Crown Security Services

Eagle Eye Networks

Akuvox

WBN Security

Alarm Meldnet

Centurion

Paxton

ASSA ABLOY

IDIS

Ajax Systems

SmartSD

Supraenet

Politie Tilburg waarschuwt voor gewelddadige woningovervallers

13 februari 2021
Redactie
08:36

De politie in Tilburg heeft de afgelopen dagen ten minste drie aangiftes binnen gekregen waarbij door criminelen gepoogd werd met geweld via de voordeur binnen te dringen. De politie waarschuwt om alert te zijn op wie er in de avond aanbelt voordat de deur wordt open gedaan.

Uit de aangiftes blijkt dat steeds in de vroege avond, tussen 19.00 en 21.00 uur wordt aangebeld. Als de bewoner de deur opent stappen de daders meteen met geweld naar binnen en stelen daar onder bedreiging goederen. Wordt de deur niet meteen open gedaan, maar bijvoorbeeld alleen een raampje, dan zeggen de daders dat zij een maaltijd komen leveren in de hoop dat de deur alsnog open gaat.

Hakbijl
Tot op heden vonden deze brute woningovervallen – of pogingen daartoe – plaats op het Besterdplein, de Sint Paulusstraat en de Bredaseweg. Bij de eerste overval dreigde de dader met een klein model hakbijl, waarna hij het slachtoffer knevelde en goederen uit de woning wegnam. In de Sint Paulusstraat werd ook met eenzelfde hakbijl gedreigd. Die bewoner ging echter het gevecht met zijn belager aan en wist hem met grote moeite buiten te werken. Bij de laatste poging trapte de dader enkele malen tegen de deur toen deze op een kierstandhouder bleek te zitten en zodoende niet kon werden opengeduwd.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

SequriX

Distri Company

Seagate

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

IQSIGHT

Wordt een partner