Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

IDIS

Milestone

Paralax

Crown Security Services

NIBHV

Lobeco

Brivo

LUGN

Advancis

VGN Group

SOBA

Masset

Add Secure

ASIS

Connect Security

Eagle Eye Networks

Securitas

VAIBS

Trigion

Seris

EAL

MPL

Secusoft

i-Pro

Eizo

Synguard

BHVcertificaat.online

CDVI

MOBOTIX

Genetec

Alphatronics

Regio Control Veldt

SmartSD

Unii

ARAS

VVNL

Traka ASSA ABLOY

Akuvox

Optex

SMC Alarmcentrale

Dero Security Products

Sequrix

OSEC

Teletek

Top Security

SmartCell

Alarm Meldnet

Paxton

Gold-IP

Seagate

Hanwha Vision Europe

Paraat

VideoGuard

HD Security

Hikvision

Network Optix

ASSA ABLOY

CSL

VisionPlatform.ai

Multiwacht

Kidde Commercial

Oribi ID Solutions

HID

Service Centrale Nederland

VEB

Nenova

Bosch Security Systems

Aritech

VBN

Bydemes

Ajax Systems

2N

Intrasec

Uniview

G4S

ADI

Distri Company

Centurion

Politiehelikopter ingezet tegen koperdieven

31 januari 2023
Redactie
13:28

Op Industrieterrein Ekkersrijt in Son en Breugel zijn dinsdagmorgen drie mannen aangehouden. Ze worden verdacht van het stelen van koper uit een loods. Een politiehelikopter moest eraan te pas komen om één van de mannen te vinden.

Dinsdagochtend om 2.20 uur kwam er een melding binnen bij het Operationeel Centrum van de politie. Een getuige, een medewerker van een beveiligingsbedrijf, meldde dat hij gestommel hoorde in een loods van een bedrijf aan de Ekkersrijt. Meerdere politie-eenheden werden naar het bedrijf gestuurd en de agenten omsingelden het pand.

Aanhoudingen
De agenten slopen naar binnen en hoorden inderdaad gestommel in een loods. Daar zagen ze drie mannen die bezig waren koper vanuit een container in tassen te doen. Bij het zien van de agenten sloegen de mannen op de vlucht. Twee mannen konden direct aangehouden worden. Een derde wist via een stelling te ontkomen. Er werd direct een zoekactie opgezet waarbij de politiehelikopter en een politiehond met geleider te hulp schoten. Uiteindelijk werd ook de derde verdachte in de omgeving aangehouden.

De drie mannen, één uit Rotterdam van 37 jaar en twee uit Tilburg van 25 en 38 jaar, zijn naar het bureau gebracht en daar ingesloten voor de rest van de nacht. Via een autosleutel werd de auto waarmee ze gekomen waren gevonden. Deze is in beslag genomen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Distri Company

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Videoguard

SequriX

Seagate

Wordt een partner