Roger RACS 5 GBS-systeem geïntegreerd met XProtect

Het door Lobeco geleverde Roger RACS 5 toegangs- en gebouwautomatiseringssysteem heeft nu ook een integratie met VMS XProtect-software van Milestone Systems. De gebruiker kan kiezen of hij vanuit RACS of vanuit XProtect wil werken.
Het is mogelijk om gebeurtenissen vanuit het toegangssysteem door te sturen naar de VMS-software. Daar worden ze gepresenteerd en verwerkt op dezelfde manier als gebeurtenissen van andere gebouwbeveiligingssystemen. In het bijzonder kunnen grafisch en functioneel geavanceerde plattegronden van de faciliteit weergegeven worden. In dit concept is het mogelijk om commando’s te geven aan deuren en om hun status te controleren. Een andere functionaliteit die wordt geboden is autorisatie op afstand en presentatie van alarmen met betrekking tot het toegangssysteem in de VMS-software.
Toepassingsmogelijkheden
Ook kan de besturingssysteemsoftware (VISO) foto’s en video’s downloaden van het VMS-systeem, zoals een CCTV-recorder dat doet. De integratie tussen de RACS 5- en VMS-software maakt het mogelijk om het toegangssysteem te gebruiken in installaties waar geavanceerde vormen van videobewaking en monitoring zijn vereist, vaak samen met beveiligingspersoneel tijdens het uitvoeren van videobewaking, evenals in de systemen waar de visualisatie van de gebouwbeveiligingssystemen is vereist in een geïntegreerde video-omgeving.
Meer informatie is te vinden op de website.