RTL Boulevard afgelast vanwege ernstige dreiging

De uitzending van RTL Boulevard, waarin Peter R. de Vries regelmatig te gast was, gaat zaterdagavond niet door. Er zou sprake zijn van een ernstige bedreiging. De televisiestudio aan het Leidseplein in Amsterdam is ontruimd. Het is niet bekend gemaakt om wat voor dreiging het gaat.
In plaats van de reguliere uitzending wordt een herhaling van afgelopen woensdag uitgezonden. Die stond geheel in het teken van de aanslag op misdaadjournalist Peter R. de Vries. Volgens een woordvoerder van de lokale driehoek van burgemeester, politie en openbaar ministerie worden zichtbare en onzichtbare beveiligingsmaatregelen genomen rond de studio op het Leidseplein. Met de driehoek wordt besproken of de studio in het drukste deel van Amsterdam zondag weer gebruikt kan worden voor het programma.
Zondag werd bekend dat de politie signalen had opgevangen dat er een aanval op de studio zou worden uitgevoerd met een raketwerper of automatische wapens. Criminelen zouden boos zijn omdat RTL Boulevard de aanslag op Peter R. de Vries met hen in verband had gebracht. Zondag ging de uitzending van het programma niet door om de medewerkers rust te gunnen. Er wordt nagedacht over een geheime locatie om de uitzendingen voort te zetten.







































































































